«

»

Bridge Constructor Portal za 17,99 zł na Steamie

-50% – Bridge Constructor Portal – 17,99 zł

Promocja potrwa do 19 października.

 • Bridge Constructor to nic. Sonic & All-Stars Racing Transformed Collection za 17,99zł. Najlepsza współczesna wersja hitu Mario Kart, gra w która można łupać dziesiątkami godzin w szczególności w lokalnym co-op (do 4 graczy) i się nie nudzi, a kiedy takie promo na tę grę było to nie mam pojęcia o ile w ogóle było.

  • Da radę wklepac wszystkie aczivki na singlu?

   • Nie mam pojęcia. Grę kupię jutro (choć za szybko nie zagram), grałem masę godzin, ale w pirata :] Jeśli osiągnięcia dotyczą także ostatniego poziomu z 4 gwiazdkami który można odblokować na koniec to może być problem. Jest on bardzo trudny i najlepszym sposobem na przejście niektórych map jest co-op, bo część graczy zastępuje przeciwników.

   • Jest trudno, niektóre trasy na 4 gwiazdki to hardkor, mój brat co jeździ jak bot w ścigałki nie dał rady razem ze mną wymaksować wszystkich gwiazdek, trzeba być upartym i mieć skilla.

    EDIT: A czekaj , źle zrozumiałem, są niektóre acziwki że trzeba grać w 4 osoby pewnym składem(team sonic) i to chyba nawet trzeba na split screenie

  • Było kiedyś w bundlu W BTA, stamtąd miałem i grałem mnóstwo godzin w coopa i split screen z familią. Teraz też cena jest super bo zrobili na steamie collection i nie trzeba dokupować DLC oddzielnie (ja niestety dokupowałem) teraz są wszystkie razem więc jak najbardziej warto za złotegabeny