X

«

»

Borderlands: The Pre-Sequel za 5 Funtów!

borderlands-5-f

Kupując grę Borderlands 2 za £5.00 w sklepie GAME, zamiast drugiej części gry, otrzymuje się Borderlands: The Pre-Sequel!

Aktualizacja: błąd został naprawiony. GAME wysyła klucze do zwykłego Borderlands 2.

Informację o promocji otrzymaliśmy od Mateusza i zdążyliśmy już ją potwierdzić, czego dowodem jest screen powyżej! Jest to błąd na stronie i nie wiemy, kiedy zostanie on naprawiony. Z promocji korzystacie na własną odpowiedzialność.

 • Powiedziałbym,że troszkę szkoda,lecz nie będę owijał w bawełnę bardzo szkoda! 🙂

 • Marko

  a co nie masz jeszcze konta w banku, czy zdążyłeś kupić za 100pln?

  • Saqu

   Nie przepływa przeze mnie sok z cebuli i biedactwo. Niestety, twoje hipotezy się nie potwierdzają, nie gram w BL i raczej nie mam zamiaru kupować Pre-Sequel ale błąd na stronie, który może kosztować firmę bardzo dużo pieniędzy trzeba zgłosić. Dobrze, że nie każdy jest tak ograniczony jak ty czy większość na tej stronie.

   • Dzięki Ci o wielki szeryfie januszu.

    • Saqu

     Cytując popartą wieloma plusami definicję w słowniku slangu: „Pejoratywne określenie kibiców, którzy przychodzą na mecz okazjonalnie, oglądający mecz jak przed telewizorem, piknik.”

     Proszę, nie stosuj terminów nieznanych twojej małej, ciasnej główce.

   • Nie ma to jak komuś wmawiać cebulactwo, samemu będąc robionym tak mocno na szaro i to na grube tysiące. Szkoda że pewnie w rzeczywistości byś się do naszych narodowych złodziei nie odezwał ani słowem. Obawiam się jednak że za parę min napiszesz jak to dobrze zagranicą itd.

    • Saqu

     Mieszkam w Polsce i tu też się uczę, nie do końca rozumiem skąd twoje przypuszczenia.

    • To musisz się jeszcze wiele nauczyć… Jak zaczniesz sam na siebie zarabiać to zrozumiesz na czym polega życie.

   • Twój Stary !?

 • Po 6 godzinach zabrali kase z paypala i wyslali klucz do borderlands 2, niezly „błąd” ciekawe ile ludzi na to złapali 😉

  • Mi również, i do tego dali 1 klucz zamiast dwóch.

  • irqize

   Na szczęście usunąłem kartę z paypala i mi anulowali 20 funtów zaoszczędzone xD, 100zł zarobione i fajna gierka złapana :O

  • Saqu

   To taki chwyt marketingowy, najpierw kilka kluczy złych wyślą a potem czekają aż cebulaki się nabiorą. Nie wiedziałeś?

  • Mam podobnie dwie próby kupna i dopiero teraz doszły klucze do Borderlands 2.

   • Trzeba było skontaktować się przez webchat i anulować zamówienie…

    • Hmm, mnie webchat od razu przenosi na strone kontaktu mailowego, wyslalem prośbę o anulowanie zamowienia (gdzies kolo 15~)

 • Cebulactwo czy konfidenctwo – nie wiem co gorsze.

  • Saqu

   Pewnie twoja osoba.

 • A mi wstyd za Ciebie. Wiesz dlaczego? Już streszczam.

  Masz 100% racji na temat tego, że jest to błąd, który mógł kosztować firmę mnóstwo pieniędzy. Rzeczywiście uczciwym jest, że zgłosiłeś to autorom promocji. Po co jednak pisałeś o tym na forum? Mam wrażenie, że po to, aby poczuć się „lepszym człowiekiem” i to nie w głębi serca, ale publicznie. Wychodzę z założenia, że jeśli dawać datki na cele charytatywne, to anonimowo, jeśli ratować ludzi, to nie po to, by wystąpić w programach TV o bohaterach, jeśli się oświadczać, to nie na rynku w centrum miasta przy setkach gapiów. Mam nadzieję, że rozumiesz porównanie. Wywyższyłeś się nad całą resztą Łowców, których zrównałeś z ziemią za ich „cebulactwo”. Lansujesz się na tego lepszego, bo uczciwego.

  Sam byłem studentem, dziś mam 30 lat, ale wiem, że w kraju, w którym jest powszechna bieda i mało się zarabia tego typu promocje po prostu cieszą, nawet jeśli są błędem. Nie dziwię się zatem, że ci ludzie się cieszą, że tym razem udało im się trafić i kupić grę dla siebie. Takie ich małe szczęście. Potępiam natomiast kupowanie kilkunastu egzemplarzy na handel. Sam z promocji nie skorzystałem w ogóle, mimo, że nie posiadam tej gry, a chętnie bym w nią zagrał. To sprawa sumienia każdego z nas z osobna.

  Podsumowując – powinieneś zgłosić, jeśli tak uważasz, ale moim zdaniem pisanie o tym na forum było tanie i pyszne (w znaczeniu grzechu pychy, a nie smaku potrawy).

  • Saqu

   Rzeczywiście, napisałem na forum ale nie po to, żeby poczuć się lepiej, bo i tak stoję w hierarchii ilorazu inteligencji i dobrego smaku ponad wami wszystkimi. Jeżeli kogoś nie stać na tę grę to nie znaczy, że musi kogoś okradać. Po prostu jej nie kupuje. Tymczasem wy kradniecie w dosłownym tego słowa znaczeniu, zamawiacie parenaście sztuk a kiedy coś idzie nie tak odpinacie karty z paypala, żądacie zwrotu i płaczecie sokiem z cebuli. Jeżeli nie mam na coś pieniędzy to nie kradnę a zarabiam lub oszczędzam. Wy niestety tego nie zrozumiecie, bo jesteście przepełnieni polską nienawiścią, zazdrością i zawiścią, bo ktoś ma lepiej. Do tego w genach macie oszustwo i kradzież. Ot, taki mamy naród – smutny i żałosny.

   • Więcej pokory i skromności kolego, a mniej generalizowania. Tyle dobrego mogę Ci doradzić. Co do reszty, oszczędzę klawiaturę…

    • Saqu

     Pokora i skromność nie ma tu nic do rzeczy. Fakt, że jesteś ode mnie starszy (o ile to, co napisałeś jest prawdą) nie stawia cię ponad mnie. Zrozumiem jeszcze jedną sztukę, zdarza się. Ale kupowanie xx sztuk na sprzedaż i celowe wykorzystywanie błędu jest najzwyklejszą kradzieżą i nic tego nie usprawiedliwia. Nawet spowiedź w kościele.

    • Nie postawiłem się ponad Tobą w żadnym momencie. Nie mam w zwyczaju poniżania ludzi. O kupnie kilkunastu sztuk sam napisałem w swoim komentarzu, więc pełna zgoda. Pisząc jednak o oszustwie w genach, o polskiej nienawiści itp. przyczyniłeś się do powielania stereotypów o Polakach, z którymi wiele osób stara się walczyć. Nie będzie nigdy lepiej, jeśli sami siebie będziemy gnoić. Wielu Polaków czuje się gorszymi za granicą. To efekt myślenia, które zaszczepiła w nas komuna i będę wdzięczny za niepowielanie. Nie wszyscy Polacy kradną, nie wszyscy są gamoniami i nie wszyscy są gorsi od innych narodów. Rzekłbym, że jest to odsetek, który urósł do stereotypu większości. Tak samo jak nie jesteś wśród nas najmądrzejszy, więc nie opisuj się tak. Ja też nie jestem.

    • MDA

     Akurat komuna nie ma tu nic do rzeczy. Te cechy wpajano przez setki lat pańszczyzny.

    • Co nie przeszkadzało Ci wrzucić wszystkich do jednego wora z napisem „mirki handalrze”.

    • MDA

     Rozumiem, że jesteś tak bardzo przeciw kradzieży, że chodzisz we własnoręcznie utkanym ubraniu i butach zrobionych przez siebie? Przecież nie kupujesz ubrań, które wyprodukowano w Bangladeshu za 1$ a sprzedano Tobie za 30 dolarów? Tak okradziono z pracy jakiegoś robotnika w bangladeskiej fabryce. Zatem, nie Ty nie mógłbyś z tym żyć. Czy jednak po każdych zakupach leżysz krzyżem w kościele i odmawiasz pokutne różańce co ranek i wieczór by odkupić swe winy?

    • Kradzieżą jest włamanie się do czyjegoś konta i przelanie pieniędzy na swoje. Kradzieżą nie jest gdy dostaniesz przesyłkę z 2-oma iPhone’ami zamiast 1-go. Takie prawo jest w USA. Dostaniesz coś czegoś więcej, to nie musisz tego oddawać, bo to była pomyłka sklepu. Z GMG jest tak samo bo to oni zawinili. Dali coś czego nie powinni dać i nawet nie powinni anulować tych aktywowanych gier bo to już by było. Ja kiedyś kupiłem COD BO2 i miałem 2 kody w pudełku. 1 sprzedałem na allegro i po częsci gra mi się zwróciła. Ty pewnie od razu zadzwoniłbyś do sklepu że dali ci 2 kody. Żałosny jesteś polaczku.

   • Marko

    strazaq, powiedz mi jakiej odpowiedzi i jakiego poziomy wypowiedzi spodziewałeś się po Saqu? Czytałeś jego komentarze na csgolounge? To jak się wypowiadamy, świadczy o tym jacy jesteśmy. To jak się wypowiada Saqu świadczy, tylko o jednym – rodzice dawno powinni mu zabrać komputer i tv.

    • Nie czytałem. Nie znam go i nie przeglądałem innych jego postów. Odpisałem tak samo, jak odpisałbym każdemu, kto napisałby coś takiego.

    • Saqu

     Trollowanie na jednej stronie a wypowiadanie się na drugiej ma niewiele wspólnego, ale jeżeli przeanalizowanie kilku komentarzy ze strony której nie da się traktować poważnie dało ci pełny obraz mojej osoby to ubolewam nad twoim upośledzeniem umysłowym.

    • Marko

     co post dajesz temu przykład 🙂 I tego, że albo masz kompleksy, albo to właśnie Ty jesteś nieco retarded

    • Enter your name

     „Kto troluje w malych rzeczach…” 😉

   • MDA

    Wskaż mi gdzie tu jest kradzież o stróżu prawa? Umowa jest ważnie zawarta. Nie ma znaczenia jaka jest cena. To umowa między sprzedającym a kupującym i nie musi być równa wartości produktu. Sprzedawca może sprzedawać poniżej kosztów, ma do tego prawo, takie samo jak się pomylić. Mimo wszystko nie jest to kradzież. Sorry kolego.

    • Niestety ale nie masz racji. Umowa jest zawierana na konkretny przedmiot sprzedaży. W ramach błędu dostarczono inny niezgodny z opisem działający na szkodę jednej z stron transakcji. Strona ta ma pełne prawo w tej sytuacji cofnąć oświadczenie woli. W tym wypadku sprzedający ma pełne prawo do odwołania ważności sprzedanej licencji oraz powinien dostarczyć produkt zgodny z opisem lub zwrócić kupującemu pieniądze (co lepsze w tym wypadku sam może zdecydować co mu bardziej pasuje).

    • MDA

     Przeczytaj mój post jeszcze raz. Niezgodność towaru jest oczywiście podstawą do wzruszenia umowy przez stronę. Nigdy tego nie negowałem! Tyle, że nie ma tu mowy o kradzieży, co implikuje Saqy. Oczywiście i sprzedający i kupujący MOŻE w tym przypadku zakwestionować umowę i jej ważność. Jednocześnie nadal podtrzymuję swoje zdanie, że umowa jest ważna /dopóki jedna ze stron lub obie nie zechcą jej unieważnienia/. I nie ma tu znaczenia ani dostarczony produkt, ani cena /nawet dumpingowa/. Równie dobrze zawarta i wykonana w ten sposób umowa może opowiadać obu stronom /pozostawiam z boku ew. prawa osób trzecich/. To jest kwestia wyłącznie woli stron i nic ponadto. Nie może tu być mowy o kradzieży ani sytuacji z art. 286.

    • Nie odnosiłem się do mowy o kradzieży bo jest rzeczą oczywistą, że nie ma ona tu miejsca. Ma miejsce natomiast przywłaszczenie nienależnego mienia. Art. 286 ma zastosowanie bo kupujący po otrzymaniu „nieprawidłowego” towaru nie poinformował o tym sprzedającego (obowiązki kupującego nie kończą się na zapłacie za towar) bo miał w tym interes a więc świadomie zataił istotną informację o transakcji w celu wykorzystania błędu sprzedającego.
     Odnosiłem się do wydźwięku twojego postu, wg. którego kupujący może w ramach transakcji dostać dowolny towar o większej wartości lub większej liczbie i może go sobie od tak zatrzymać. Z całym szacunkiem ale jest to bzdurą bo w świetle prawa musi na to wyrazić zgodę (poinformowany) sprzedający.

  • >>bo i tak stoję w hierarchii ilorazu inteligencji i dobrego smaku ponad wami wszystkimi.
   Och ach och, jaki jestem fajny. Ale nad angielskim mógłbyś popracować, mój drogi. Zerknij, ile błędów zrobiłeś. Sam się zorientujesz, skoro jesteś taki inteligentny.
   Rozumiem Twoją reakcję, ale nie daje Ci to prawa do wypisywania takich rzeczy…

 • Saqu

  Liczyłem, że firma nie straci więcej pieniędzy. Wy, ograniczone istotki, nigdy nie zrozumiecie takich wartości jak uczciwość czy dobroć. Tymczasem idź i szukaj kolejnych błędów, nie zapominaj jednak, że wykorzystując takie błędy dla własnej korzyści dopuszczasz się czynu, który w świetle prawa może zostać uznany za karalny.

  • W świetle jakiego prawa? Twojego? Firma może dodać odpowiednią klauzulę w regulaminie, a na przyszłość – będzie bardziej przezorna.

   • Saqu

    Korzystasz z błędu świadomie – popełniasz przestępstwo. Zobowiązany jesteś zgłosić to a nie kupować 20 sztuk na własną korzyść.

    • Naprawdę? A jak ktoś mi udowodni to, że skorzystałem z tego świadomie – zakładając, że nasze prawo ma taką klauzulę (Gdyż nie mam pewności)? Życie nic nie da, trzeba sobie wziąć. Takie przypadki będą występowały i dopóki nikt nikogo nie zamknie – nie ma w tym nic złego. Firma, zależnie od jej podejścia, może na tym stracić lub nic nie stracić. To ich decyzja. A, i nie mam obowiązku robić z tym czegokolwiek. Nie muszę tego zgłaszać – jedyne co, to mam taką możliwość.

    • Człowieku skończ sie kompromitować , sprawa każdego z osobna czy z tego błędu skorzystał czy nie a wina prawdopodobnie nie udolnego pracownika tegoż sklepu. Nie wiem co chcesz osiągnąć pokazując takie screeny ? Wysłać Ci kwiaty za to z podziękowaniami? Szkoda słów.

    • MDA

     Ewidentnie nie rozumiesz przepisów. Jeśli jesteś studentem prawa to zapraszam na korepetycję, bo po prostu robisz obciach swoim profesorom.

     Ps. 286 nie ma tu zastosowania. Pomyśl dlaczego albo zapytaj kogoś kto wie. Ja biorę 150zł za pierwszą rozpoczętą godzinę porady.

    • To jest taki student co uczy się kupe lat, a jak kończy to nic z tego nie wie. Takich studentów wymądrzaczy trochę jest w tym kraju i myślą że wszystkie rozumy pojedli.

  • Jedynym który powinien odpowiedzieć karnie to sprzedawca który sprzedał mi towar inny niż zamówiłem – jednym słowem mnie oszukali i na to na pewno jest paragraf. Ja chce moje borderlands 2…

   ps. wyślę twoją kandydaturę do programu „zwykły bohater”.

  • MDA

   Nie prawda i nie pisz bzdur dziecko.

  • Idź wypij te leki co mama ci kazała

  • Jaki z Ciebie dobry samarytanin – żal mi Cię wiesz? Tobie łatwo przychodzi obrażać i oceniać innych nie mając pojęcia o kim się wypowiadasz – dobroć powiadasz… Masz dużo kompleksów jeśli uważasz się za lepszego od wszystkich. Tu na tej stronie sama „sodoma i gomora” – sami oszuści i podli ludzie, a jednak tu zaglądasz… obłudą śmierdzisz na kilometr.

 • Pytanko, jeśli już posiadałem borderlands 2 to jeśli steam pokazuje że produkt mam już przypisany w bibliotece to te klucze dalej są ważne i ktoś inny może je aktywować?

 • Sprzedam b2 jak ktoś chce kupić

 • irqize

  Ty bohaterze w lśniącej zbroi. Nie wiem jak ty możesz się aż tak poświęcać dla dużych korporacji. Jestem z ciebie dumny.

  • Saqu

   Poczekaj, zabrakło mi środka do połysku. To co widzisz teraz to zaledwie ułamek mojej dobroci i piękna rozumu.

 • Sraqu, walnij od razu to na Reddita, na pewno znajdziesz tam poklask i zrozumienie.

 • Solaris

  OOOO KUUUUUUUUURRRRRRRVVVVVVAAAAAAAA

  • Kupowałes coś w keyshop’ach czy tylko aktywowałeś Borderlands: The Pre-Sequel?

   • Solaris

    To żarcik 😀

    • Hahahahahahah no rzeczywiście hahahaah spojrzałem teraz na datę 😀

 • Dziwne to trochę, bo patrząc z perspektywy czasu to każdy z użytkowników (nawet i ja) nagina swoja moralność w zależności od promocji. Już tłumaczę dlaczego. Swego czasu jak gdy pojawiła się możliwość dodawania do Steam Borderlands z płyty niektórzy zauwazyli, ze mozna z jednej płyty dodać grę do wielu kont, ot taki błąd i niedopatrzenie twórców, oczywiście od razu zostali skrytykowani przez większość forumowiczów, że to niby oszustwo itp., a Ci którzy napisali, że zgłosili to do supportu od razu dostali miliony „lajków”. Dziś mamy sytuacje zgoła odmienną, ale także dotyczącą błędu ludzkiego, który się bez skrupułów wykorzystuje i nagle Ci którzy piszą jak zrobić żeby dostac dwie gry nie płacąc nic i odłączając kartę od PayPal’a dostają tysiące polubień, a Ci którzy to zgłosili od razu są gnojeni i muszą znosić osobiste uwagi odnoście dowartościowywania się i ogólnie swojej osoby.
  Ktoś potrafi to wyjaśni, bo ja nikogo nie oceniam, gdyż nie mam do tego prawa, ale widzę, że jeśli ktoś robi inaczej niż reszta „internetów” to nie ma prawa żyć 🙁

  • Drogi użytkowniku Nesus, nie trzeba na to zwracać uwagi,a najlepiej w ogóle o tym nie wspominać, bo musimy pamiętać o jednym,wiele osób daje ‚like’ komukolwiek a tak naprawdę nie jest zaangażowana w dyskusję. PS Świata nie zmienimy, ale warto pozostać sobą 😉

   • Wiem, ale w tym konkretnym przypadku jest tak: „Jeśli ja coś mam, ale już więcej na tym nie skorzystam to można to zgłosić, bo po co inni mają coś dostać” ~ Bordrland z płyty „co za idiota to zgłosił, jeszcze nie zrealizowałem swojego zamówienia, a można mieć najnowszą grę za pół-darmo” ~ Bprderland: The Pre-Sequel

    • Przypomina mi się sytuacja z użytkownikiem RockAlone2k. Kiedyś miałem czas,aby oglądać jego każdy materiał(od razu po wrzuceniu- kiedyś filmy na youtube można było załadować w całości). Tak właśnie obejrzałem kolejny odcinek z Heavy Rain ,zabrałem się za komentarze a tu ktoś pisze,że film został zablokowany,odświeżam stronę i rzeczywiście coś nie gra . Chodziło o to,że została ukazana kobieta w samej bieliźnie, YT sam by tego tak od razu nie wykrył,ale ktoś miły dał ‚cynk’. Ja dzisiaj kupiłbym daną grę bo 27zł to nie majątek,a zawsze to przecież okazja dla prawdziwego Łowczego. Tak,więc pozdrawiam i oczywiście przyznaję rację. PS Może kiedyś te młode osoby wydorośleją na tyle,aby zrozumieć zły tok myślenia 😉

  • LOL. Tutaj część ludzi wyciąga duble kluczy z Desury z bundli IR za 2 ojro (jeżeli miałbym to do czegoś porównać to chyba do podkradania sraj taśmy z toileta w hipermarkecie :E), więc nie oczekuj innej reakcji jak ktoś publicznie chwali się, że psuje im zabawę. Jak kiedyś powstaną interfejsy zapachowe do PC to po wejściu na ŁG poczujesz silny zapach znanego i lubianego warzywa 😉

 • Dzięki tej „promocji” pograłem sobie trochę w…

  Borderlandsów 2 😛 Dodatkowo na twiterze wyrwalem 25 kluczy – shift kody.

  Mi się nie udało. Natomiast serdecznie gratuluję tym, co teraz pykają w Pre-sequela. Ja tę grę uruchomię najprędzej w… następnym roku 😉

  PS. Odkuję się, hehe, w WinterSale 😉
  PS2. IMHO: Saqu to gość roku!!!

 • shaantu

  Po ile chcecie odsprzedać jedną sztukę BL2?

  • A ile jesteś w stanie zaoferować, ewentualnie jaki inny klucz na wymianę?

   • Ja Ci mogę zaoferować jakiś klucz z 8 grami w tym Half-Life ( wszystkie pierwsze części) CS etc

    • Half-life już posiadam

 • walni baranka w kaloryfer może ci się klepki w głowie po układają.

 • Bo każdy „niepolak” nigdy by z takiego czegoś nie skorzystał, prawda?. Znajdując 50zł na ulicy, też by nie podnieśli? Pewnie oddaliby do biura rzeczy znalezionych lub wezwaliby policję? Rok temu był błąd w związku z Black Flag i Watch_Dogs, niedawno wpadka z Evolve, teraz to – i któraś firma bankrutuje lub ktoś płacze? Nie widzę…

  • Po prostu osoby, które nie zdążyły plują teraz jadem, normalna sprawa i nie jest to w dodatku domena Polaków, bo wśród każdej nacji występują takie osoby.

 • Szkoda, że przegapiłem, choć z drugiej strony zostało mi jeszcze parę DLC do przejścia w poprzedniej części, więc na niedobór Borderlandsów nie będę narzekał przez najbliższe miesiące.