Borderlands: The Handsome Collection za 18,73 zł w 2Game

Cena z kodem rabatowym LOWCYGIER

-92% – Borderlands: The Handsome Collection – £3.92 (18,73 zł) – Steam

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Borderlands: The Handsome Collection za 18,73 zł w 2Game"

 1. Często zdarza się promocja na tą paczkę? Obojętnie w jakim sklepie, ale czy jest częsta 😀 Na Steam kosztuję teraz coś koło 26zł.

  1. No właśnie odkąd na steam kosztuje 26 zł to cały czas tanieje. Powoli zaczynam żałować, że tą grę kupiłem. Nie z tego powodu, że jestem cebulakiem i mi szkoda tych 8 zl, które mogłem zaoszczędzić, tylko z tego, że gra według mnie jest średniakiem. Fajnie się strzela i misje główne też są całkiem fajne, ale poboczniaki to taka sraka, że czasami mi się śnią w nocy. 5 razy w ciągu 4 godzin wchodzilem do tej samej lokacji i zawsze cel znajdował się na samym końcu, więc od nowa musiałem wybijać wszystkie mobki, aby się tam dostać. Czeka mnie jeszcze kilka godzin grania, więc nie wiem jak to wygląda na końcu.

   1. Bo borderlandsy są przehypowane. W końcu kto nie lubi strzelanek? ;D A jak jeszcze możesz zagrać z kolegą to kuuurła Spock.

   2. Bo to jest gra którą przechodzi się ze znajomymi z czatem głosowym, rozmawia się o różnych rzeczach, a przy okazji zabija mnóstwo mobków. Przerywa się rozmowy gdy NPCe coś mówią albo w trakcie walk z trudniejszymi bossami (raczej na wyższym poziomie trudności, bo na tym pierwszym to jeszcze nie wyzwanie).

   1. najpewniej – co smieszne oferujaca mniej paczka BL2 lub BL2 GOTY kosztuja wiecej 🙂

    Ale w darmoszke nie wierze…

 2. Wie ktoś może czy jeżeli już mam Borderlands 2 i Borderlands Pre-Sequel ale bez wszystkich dodatków to po zakupie i aktywacji klucza dostanę brakujący content czy musiałbym się bawić w całkowite usuwanie gier z biblioteki?

   1. Dzięki za odzew, co prawda zdecydowałem się skorzystać z rady kolegi TomTom ale wciąż mam wątpliwości czy mając podstawkę Borderlands 2 i Pre-Sequel,wraz z paroma innymi dodatkami(kiedyś kupiłem w humblu) po kupnie edycji zbiorczej na przykładowym 2game i wklepaniu klucza aktywowałyby się brakujące dodatki czy też…No właśnie,jak zareagowałby na to steam?

  1. Jeśli masz B2 i Pre, to lepiej sprawdź, czy bardziej nie będzie opłacało się Tobie zakupić bezpośrednio na Steam. Steam też ma promo na ten zestaw.

   1. Dzięki za radę! Na papierze wychodzi ciutkę drożej (19,34) ale w 2game jest cena przed przewalutowaniem więc koniec końców kupno na steam może się okazać nawet tańsze :). No i odchodzą wątpliwości czy mi się wszystko aktywuje jak należy więc jednak zakupię u Gabena.

 3. Tyle to ja zapłaciłem ostatnio za same braki, czyli skiny, których nie będę używał : ALE KOLEKCJA JEST NO NIE. Ech.