Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Borderlands Promo w Getgamesgo"

 1. Season pass do Borderland 2 opłaca sie za 43 złote? chyba nigdzie taniej do tej pory nie było? a może czekać na stema? Jak myślicie?

  1. Dużo gameplaya, nowych itemów itd. Jak najbardziej się opłaca. Jeśli będzie na Steamie, to za tyle samo.

  2. Pamiętnego dnia 27 grudnia 2012 na GreenMan Gaming był Season Pass za 10,5$. A pamiętam o tym, bo go zakupiłem, również w tym dniu na GamersGate był wtedy Borderlands 2 z błędną ceną – i zamówienie zostało anulowane, i zostałem z samym season passem :).

  1. No to do niego zajrzyj. Co prawda kupowałem XCOMa i BO2 razem, a Muve nie wyszczególnia cen na potwierdzeniu, ale pamiętam, że na Wiosnobraniu (1 dzień nieudanego w kwietniu, 1 dzień Wiosnobranie Reloaded w maju i ostatni dzień zbiorczy zawsze BO2 było za 27,20 zł, a XCOM za 30,60 zł.

 2. UPDATE

  Sorry everyone. We have been asked to remove the Season Pass from the offer. Can’t say any more but I’m sure you can guess why. Apologies to anyone who missed out. Borderlands 2 and DLC will still be on sale.

  1. Dzisiaj wychodzi ostatni z fabularnych DLC zawartych w season passie i Gearbox jest chciwy.

  1. Juz wszystko załatwione, napisałem do supportu, jakieś problemy były z płatnością i anulowali mi kody po pierwszym zakupie, po paru minutach i 2 mailach udało sie wszystko naprawić.

  2. Na to wyglada

   Hi,

   I had a look at your order on our system and it looks like the card was rejected after purchase and the code has been cancelled.

   I can confirm that the card has not been charged due to this rejection. We don’t find out why rejections occur due to security reasons.

   Where are you based?

   Kind Regards,

   Jordan Marshall

 3. kurcze jak to jest raz można zapłacić przy użyciu PAY PAL, a raz w ogóle nie ma takiej opcji ;/

  1. też miałem z tym problem. rozwiązanie prezentuje się tak, że do płatności PayPalem trzeba osiągnąć minimalną wartość zamówienia £2.5/€3.2/$3.75.

  2. Nieprawda, ja wczoraj kupowałem 2 dlc za 5.08 i musiałem płacić karta, paypalem się nie dało.

  3. no to nie wiem, napisałem do obsługi i dostałem taką wiadomość:

   „Hi Krzysztof,

   I’m afraid we can only offer paypal if the total order value is above a minimum value of £2.5/€3.2/$3.75.

   Kind Regards,

   Jordan Marshall”

  4. sorry za drugi komentarz pod rząd, ale tak teraz sprawdziłem i jak dodałem dwa DLC kosztujące łącznie niecałe 5 euro to pojawiła się opcja PayPal do wyboru.
   szkoda, że chcąc kupić dodatek za niewiele więcej niż 1euro muszę dobierać coś jeszcze na czym mi aż tak bardzo nie zależy.

  5. dokładnie, w związku z powyższym ja sobie darowałem, poczekam na Steam Summer Sale, dzięki za info