Promocja na Borderlands 3 Super Deluxe Edition

Specjalna promocja w Google Stadia pozwala zaoszczędzić na pierwszym zakupie gry 40 zł. Dzięki zniżce kupicie Borderlands 3 Ultimate Edition za 2,95 zł!

Używając jednorazowego bonu rabatowego taniej zakupić można również inne gry:

Z powyższych ofert mogą skorzystać jedynie zalogowani użytkownicy, korzystający z przeglądarki Chrome.

Dokładniejszy poradnik jak dokonać zakupów w Google Stadia znaleźć można w rozwinięciu wpisu.

Borderlands 3 Ultimate Edition za 2,95 zł w Google Stadia

Aby zakupić grę Borderlands 3 Ultimate Edition za 2,95 zł należy:

Krok 1 – Założyć konto na stronie Google Stadia, klikając w przycisk „Wypróbuj”. Do logowania należy użyć swojego konta Gmail.

Krok 2 – Po przejściu siedmiostopniowego ustawienia profilu użytkownika pojawi się opcja „Rozpocznij okres próbny”, w której strona będzie wymagała podania danych karty bankowej.

Krok 3 – Kiedy zalogowaliśmy się na nowo utworzone konto wystarczy wejść w sklepie kartę wybranego produktu i dokonać zakupu gry:

Kupon zniżkowy w wysokości 40 zł na pierwszy zakup zostanie użyty automatycznie. Dzięki czemu ostateczna cena Borderlands 3 Ultimate Edition wyniesie jedyne 2,95 zł!

Sklep Google Stadia wymaga użycia przeglądarki Chrome.

Uwaga

Należy pamiętać o anulowaniu subskrypcji Stadia Pro, w innym wypadku po miesiącu Stadia automatycznie weźmie z konta 39 zł za kolejny miesiąc usługi. Opcje anulowania abonamentu można znaleźć w ustawieniach konta.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.