Polecamy

Borderlands 3 Super Deluxe Edition na XOne za 164,47 zł z amerykańskiego Microsoft Store

-50% – Borderlands 3 Super Deluxe Edition – $49.99 (195,37 zł)

Przy płatności giftcardem zapłacicie jedynie 164,47 zł! Sposób dokonania zakupu opisujemy w dalszej części wpisu.

Sposób dokonania zakupu:

  • Krok 1: Kupujecie Xbox Live Gift Card 50 USD Xbox Live Key UNITED STATES z Eneba za €37.79 (161,11 zł) z kodem LOWCYGIER10PL. Specjalnie kierujemy Was do wersji z walutą EUR, gdyż jest o kilka złotych tańsza. Przy płatności przez Przelewy24 zapłacicie w złotówkach dokładnie 164,47 zł
  • Krok 2: W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać amerykański adres z Google – najlepiej ze stanów Alaska, Montana, New Hampshire lub Delaware, gdzie nie ma podatku.
  • Krok 3: Kupujecie grę na amerykańskim MS Store, klikając w przycisk „Buy”. Giftcard aktywujecie w momencie wybierania metody płatności za grę.

Ważne informacje

  • Gry cyfrowe na Xboksa nie posiadają blokad regionalnych. Kupienie gry z amerykańskiego oddziału sprawi, że otrzymacie dokładnie taki sam produkt, jakbyście zakupili go w Polsce. Będą dostępne takie same wersje językowe i nie będzie problemu z dokupieniem DLC w innym regionie.

Cena w polskim MS Store wynosi 214,49 zł

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.