[Błąd cenowy?] Darksiders Fury's Collection (zawiera m.in. Darksiders III - Blades & Whip Edition) za 169,99 zł w sklepie Xbox

Darksiders Fury’s Collection – War and Death (Xbox One) – 169,99 zł

Zestaw zawiera:
– Darksiders Warmastered Edition
– Darksiders 2 Deathinitive Edition
– Darksiders III – Blades & Whip Edition

Dzięki za cynk Sergey.


Aktualizacja: wydanie można dostać za 87,37 zł kupując z regionu tureckiego!

 • Krok 1: Kupujecie gitcard 100 TL ze sklepu MTCGame 
 • Krok 2: W ustawieniach profilu na stronie Microsoft należy dodać jakiś turecki adres z Google
 • Krok 3: Kupujecie paczkę za 85,00 TL, klikając w przycisk „Hediye olarak satın al”. Jako metodę płatności wybieracie gift card i wpisujecie zakupiony kod. Voila!
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "[Błąd cenowy?] Darksiders Fury’s Collection (zawiera m.in. Darksiders III – Blades & Whip Edition) za 169,99 zł w sklepie Xbox"

 1. Tyy dopiero teraz zczailem, ze dali tam 3 część, która jeszcze nie wyszła. Jak nie anulują będzie niezła cebula

  1. Raczej nie anulują, kiedyś walnęli byka i sprzedawali świeżo po premierze Dead Rising 4 z Season Passem za około 40 zł w szwajcarskim regionie. Skorzystałem i grę mam do dzisiaj 😉

 2. powiem Wam, że jak widzę gameplay z walki w D3 to myślę, że twórcy sami chyba nie wierzą że to będzie świetna gra i stąd ta cena.

  1. Gameplay pokazany w D3 był w fazie wczesnej alphy, nie rozumiem czego oczekujesz po produkcie w tak wczesnej fazie rozwoju, który został zaprezentowany. To oczywiste, że na takim etapie walka nie będzie wyglądała widowiskowo, mają czas aby to dopracować.

  2. To pewnie błąd cenowy, Darksiders III – Blades & Whip Edition kosztuje osobno 269 zł.

 3. Patrząc na opis, nie ma III w pakiecie.
  Cytat ze strony MS: „Aby uczcić ujawnienie Darksiders III, przedstawiamy Darksiders: Fury’s Collection – War and Death czyli Darksiders Warmastered Edition i Darksiders 2 Deathinitive Edition w jednym pakiecie i świetnej cenie. Oto idealne połączenie dla długotrwałych fanów serii oraz osób, które nie miały jeszcze styczności z Darksiders. Wciel się w postać Wojny – pierwszego jeźdźca apokalipsy i Śmierci – najbardziej złowrogiego i legendarnego spośród jeźdźców.”

  W PS Store ta sama kolekcja i w opisie tylko I+II.

  To samo u Majora Nelsona i na darksiders. com

 4. Kupiłem, w kolejce pobierania:
  – Darksiders II Deathinitive Edition,
  – Darksiders Warmastered Edition,
  – Darksiders III DLC 1,
  – Darksiders III,
  – Darksiders III DLC 2,
  – Darksiders III Preorder DLC.

  1. Po pobraniu Darksiders III (element waży 101,5 MB) i próbie uruchomienia wyskakuje komunikat „Czy zakupiłeś(aś) już tę grę lub aplikację?” Także nie napawa t optymizmem.
   W dodatku w bibliotece nie widnieje napis „Zamówiono w ramach przedsprzedaży”, jak ma to miejsce w przypadku chociażby Forzy Horizon 4. Z drugiej jednej strony na karcie produktu Darksiders III – Blades & Whip Edition jest napisane „Posiadasz ten produkt”.
   Takie trochę nieścisłości wynikły.

   1. Powiem tak. Z jednej strony w Polskim MS jest za 169 czego odpowiednikiem jest turecki za 87,37. Niemożliwe by dwie stare gry, które są już w passie samodzielnie kosztowały te kwoty. Może na PS4 tak – bo tam nie ma passa – ale nie na Xboxa.

 5. chyba już się połapali bo teraz nie pokazuje ze III w chodzi do pakietu

   1. Zniknęło, napisałem do supportu, wysłałem screeny, zobaczymy 🙂

 6. Jeśli macie screena w czasie zakupu gdzie w pakiecie jest jeszcze Darksiders III(tak jak na screenie DiscoPhoenix’a) to podejrzewam że można dojść swoich praw

  1. Ja nie miałem screena (zapomniałem zrobić) i wystąpiłem o zwrot.

 7. Darksiders Fury’s Collection – War and Death to jest tylko I+II amatorzy…

  1. Przed zabraniem głosu w dyskusji powinieneś zerknąć na screena…

   1. Przecież to oczywiste, że to był błąd. Ta kolekcja nigdy nie zawierala trzeciej czexci.

 8. I po cebuli, po kontakcie z supportem MS zwrócili mi kase na konto MS i usuneli bundle z konta. Niby mogłem czekać na rozwiązanie sprawy przez developerów ale po co, szkoda czasu, 100TR na koncie się nie zmarnuje 🙂