X

«

»

Black Mirror 2 i 3 do nabycia po 1 Euro

BS-LOGO13

Black Mirror 2 – Reigning Evil – 1.00€ – Steam
Black Mirror 3 – Final Fear – 1.00€ – Steam
Dead Bits – 1.00€ – Steam

Oferta ważna przez 7 dni. Pełną listę aktualnych obniżek znajdziecie pod tym linkiem.

 • Black Mirror wygląda ciekawie. Grał ktoś? Warto zakupić?

  • Przeszedłem całą trylogię BM i dla fanów przygodówek point & click pozycja jak najbardziej godna polecenia. A za taką cenę to już na pewno 🙂

 • Guest

  Grałem w 1 i 2. Mnie się podobało.

  • No to zostało 3 dokupić ;>

 • Grałem w 1, mega przygoda, fabuła powala. Szkoda, że nie ma całej paczki 3 in 1.

 • Kamil Dziwota

  I znowu polski dystrybutor ma wersję Steam w głębokim poważaniu (chyba, że to nie z jego winy – nie wiem). Żeby mieć legalnie po polsku, to trzeba zapłacić po ok. 20 zł (razem z kosztami przesyłki) za każdą z tych dwóch części na aukcjach, czyli razem ok. 40 zł (zamiast ok. 7 zł po angielsku). Chociaż pudełkową wersję chyba można potem odsprzedać, bo raczej nie jest na Steam, więc ostatecznie może nie wyjdzie to tak tragicznie.

  • Karol Niecik

   Zazwyczaj właścicielami spolszczenia jet polski dystrybutor albo nawet konkretna firma je tworząca. W takiej sytuacji dystrybutor steam (bardzo często jest to sam developer) musi albo sam spolszczyć grę na własną rękę albo dogadać się. Zdaje się że spolszczenie można wykupić/odkupić jak podobno zrobiło Deadlic z spolszczeniem do Deponi które ostatecznie pojawiło się na staem. Jeżeli chodzi o starsze gry jest gorzej bo firma która ma prawo do spolszczenia często już nie istnieje a sytuacja prawna plików jest nieuregulowana a to najgorsza możliwość. Moja rada, kupuj gry od Polskiego dystrybutora w pudełkach po Polsku i wspieraj rodzimych wydawców/firmy produkujące spolszczenia.

   • Gość

    Niektórym nie wytłumaczysz, że lokalny dystrybutor nie robi polonizacji (za grube pieniądze, nawet jeśli to „tylko napisy”) dla polskich analfabetów, tylko po to, żeby ZARABIAĆ. A zarabia sprzedając pudełka, z kluczyków sprzedawanych przez inne sklepy i samego steama nie ma ani grosza, więc czemu miałby się z nimi dzielić swoją pracą?

    • Kamil Dziwota

     To znaczy, że jak np. Batman: Arkham City jest od razu po polsku na Steam i kupiłem go właśnie w wersji cyfrowej (w zasadzie to na Green Man Gaming z kluczem Steam), to polski wydawca, czyli Cenega nic z tego nie zarabia?

     Oczywiście wiem, że tutaj sytuacja jest inna i nie ma polskiej wersji na Steam.

     Poza tym chciałem już wcześniej ci napisać (w tym wątku o promocjach na Uplay z np. Fallout 3 GotY), że między innymi dla spokoju sumienia i dlatego, że nawet mnie przekonałeś (jeśli to też byłeś ty jako „Gość”), to raczej już będę kupował legalnie polskie wersje gier gdzieś indziej, jak nie ma na Steam, a bym chciał zagrać w rodzimym języku. (Chociaż może np. Dirt 2 raczej sobie daruję, bo to w Polsce po polsku w pudełku i tak wydawał chyba Codemasters tak jak na Steam, więc i tak chyba dostali pieniądze jak kupowałem w Indie Gala z kluczem do Steam.)

     Więc np. na Fallout 3 GOTY mogę sobie poczekać aż na Muve Digital znów może będzie za 10 zł po polsku z tym innym DRM zamiast Steam. To i tak jest niewiele drożej niż było na uPlay po angielsku z kluczem Steam.

     Chociaż wciąż uważam, że mogłoby to być lepiej rozwiązane, a nie, że muszę płacić 20 zł zamiast mniej niż 3,50 zł żeby zagrać po polsku w jedną z tych dwóch części Black Mirror (gdybym chciał, ale akurat się nadarzył jakiś przykład do wykorzystania).

 • Rafał

  Polecam zacząć od 1, ale wszystkie 3 części godne uwagi. Mega fabuła i klimat, naprawdę warto 🙂

 • Dziękuję wszystkim za odpowiedzi – wziąłem część 2, a 3 wezmę jak tylko przeleję kasę na PP. Czy można zacząć grać od części 2? Na Steamie czytałem że 2 i 3 są ze sobą mocno połączone, ale że 2 stanowi historię niezwiązaną z częścią 1.

  • Nie do końca jest tak, jak mówisz. Dwójka jest bowiem związana z częścią pierwszą. ALE: części 2-3 stanowią w zasadzie odrębną część całej historii. I nie ma tak naprawdę wielkiego problemu, jeżeli ktoś nie grał w pierwszą odsłonę trylogii (która bądź co bądź brzydko się zestarzała i zapewne wielu graczy mogłaby zniechęcić). Gorzej jeżeli ktoś zamierza grać wyłącznie w trójkę, która jest ściśle związana fabularnie z Black Mirror 2. Swoją drogą – świetny interes (tj. zakup Black Mirror 2 i 3), który zdecydowanie polecam. Szkoda tylko, że na steamie nie ma wersji PL.

  • Pierwsza jest najlepszą (według mnie) częścią, w dodatku jest faktycznym początkiem całej historii więc nie psuj sobie zabawy grą od 2 części 🙂

   • Dziękuję wam obu za odpowiedzi – na forum steamowym części drugiej ktoś zamieścił wiadomość od developera, który oznajmił że część 1 ma wkrótce również pojawić się na Steamie. Cześć 2 już mam, a 3 kupuję jutro – obie wydają się być doskonałą rozrywką na nadchodzące długie wieczory. Pozdrawiam! 🙂

 • Dzięki za info! Zanabyte 😉

 • Przegapiłem! Dzięki za poprawienie. 🙂