romocja na Bioshock The Collection

BioShock: The Collection za 38 zł (80% taniej) w Nintendo eShop

Łowcy, jeśli tęsknicie za Rapture Columbią mamy dla was świetną promocję. W sklepie Nintendo kupicie BioShock: The Collection, czyli kompletne wydanie serii, aż 80% taniej!

Oferta obowiązuje do 17 września.

Jak kupić grę w innym regionie Nintendo eShop?

Łowcy, jeśli wcześniej nie robiliście zakupów w innych regionach sklepu Nintendo, skorzystajcie z naszego krótkiego poradnika:

  1. Przejdźcie na witrynę internetową accounts.nintendo.com i zmieńcie region konta na RPA.
  2. Dokonajcie zakupu gry przez konsolę lub przeglądarkę i opłaćcie zamówienie kartą walutową Revolut, lub PayPalem.
  3. Po zakończeniu zakupów możecie bez problemu powrócić do pierwotnego regionu konta. Ponownie wykorzystajcie stronę accounts.nintendo.com

UWAGA!

Zmiany regionu w sklepie Nintendo nie są w żaden sposób ograniczone, a proces ten może być powtarzany wielokrotnie. Musicie jednak pamiętać, że za każdym razem środki znajdujące się w wirtualnym portfelu są resetowane. Zalecamy więc wydać je przed zmianą regionu. Nie musicie martwić się o Gold Coins, które otrzymujecie za zakupy. One przypisane są do regionu zakupu.

Nintendo Switch to hybrydowa konsolka, która szybko zdobyła serca milionów graczy. Uwielbiasz Zeldy oraz Mariany, stań się częścią naszej facebookowej grupyŁowcy Gier Nintendo Switch.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.