Binary Domain i FEAR Platinum tanio na GMG

greenmangaminglogo1FEAR Platinum – $2 – steam
Binary Domain – $5 – steam
Binary Domain Complete Pack – $ 5.80 – steam

Należy użyć kodu zniżkowego – GMG20-JLKSA-7A8HA

 

 

 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Binary Domain i FEAR Platinum tanio na GMG"

 1. Oferta ważna 48h.
  O ile Binary Domain bez dodatków taniej był na giermaszu cdp.pl za 9,99$, to 2$ za FEAR 1 z wszystkimi DLC pod steam to świetna oferta w uzupełnieniu FEAR2 od muve z zimo/wiosnobrania za 5 zł i FEAR3 za 8,75 zł (Muve nie ma FEAR 1 pod Steam).

  1. Literówka. To chyba oczywiste, skoro piszę ” taniej był na giermaszu cdp.pl za 9,99″ a na GMG jest za 5$. Zresztą AFAIK cdp.pl nie ma cen w dolarach, bo oficjalnie może sprzedawać tylko na terenie Polski (w odróżnieniu od licencji powiązanego kapitałowo gog.com).

  2. Drobne sprostowanie, do Fear-a 1, nie wyszły żadne DLC (Donload) a pełnoprawne pudełkowe rozszerzenia z własnymi kampaniami.

  3. @kamil_999666:
   W przypadku Steama (a taką wersję tu mamy) trudno mówić o ” żadne DLC (Donload) a pełnoprawne pudełkowe rozszerzenia z własnymi kampaniami”, bo wszystko jest „download”. A że były to osobne pudełka w dystrybucji klasycznej (wyszła też wersja gold w jednym pudełku) to wiem, bo jakiś czas temu sprzedałem FEAR 1 + EXP & FEAR2 w pudełkach by mieć całość pod ręką na steamie.

  4. chodzi raczej o genezę/pochodzenie dodatków nie są do żadne zbroje dla konia a „pudełkowe rozszerzenia” przynoszące kampanie niewiele tylko krótsze co podstawka, „pudełkowe” odnosi się do ich pochodzenia a nie systemu nabycia. Tak jakby ktoś myślał że to np. nowa brań w pierwszym DLC a w drugim pwiedzmy 2h etap, są to dodatki starej daty nie DLC jakie dziś można spotkać.

  5. No to ja jestem chyba starej daty, bo tylko takie rozszerzenia uznaję za DLC. Te wszystkie bronie, ubrania, czapki itp. drobiazgi nawet nie zasługują na miano DLC, nie mówiąc o płaceniu za nie przez frajerów na rzecz chciwych wydawców, w czym celuje zwłaszcza „kochane przez wszystkich EA” – kolejny raz firma roku w USA. W tym złym znaczeniu.

 2. Jeśli ktoś kupił Fear’a Paypalem mógłby powiedzieć ile go dokładnie w złotówkach wyszło?

  1. @JamesHuntPL: Poczekaj na faktycznie obciążenie po przewalutowaniu, a nie blokadę 😉
   Jeszcze mi się nie zdarzyło by nie było więcej po paru dniach, nawet jak złotówka się umacnia – za to własnie kochamy banki :>

 3. Na tego FEARa chyba się skuszę… choć PayPalem chyba nie opłacę, tylko kartą, która i tak jest podpięta. PP coś nie chce mi doładować konta z ING. Znikł z doładowań. Chyba że jestem ślepy.

 4. Ja mam problem z zapłaceniem. Próbowałem paypalem i kartą, i za każdym razem wyskakuje błąd. Miał może ktoś podobny problem?

  1. „Hard Drive: 17 GB free Hard Drive Space for installation; Additional hard drive space for a swap file and saved game files”
   Pewnie reszta to SWAP ;P

 5. Mi wyszedł FEAR za 0$ 🙂

  F.E.A.R – PC $2.00
  Payment type:
  Savings: -$0.49
  Delivery: $0.00
  Credit used: -$2.00
  Total $0.00

  1. Tylko te kredyty trzeba skądś brać. Mnie już skończyli się niestety znajomi bez konta na GMG do refferów.

  2. @DirtyMac:
   GMG to nie steam jeśli chodzi o konta. Cytuję ze regulaminem:
   „*Green Man Gaming consider one account per individual / house hold as ‚fair use’, and reserve the right to ban (deactivate) any user who is in possession of more than one/multiple accounts.”

  1. Must have. Absolutnie genialny zakup za tą cenę (a jak ktoś nie ma jeszcze konta na GMG to właściwie za darmo bo to równe 2$ kwalifikujące się już do kredytu 2$), ponieważ:
   1. Pomimo odrobinę sterylnej grafiki (pustawe pomieszczenia) IMHO najlepszy z serii FEAR – w znaczeniu najstraszniejszy i najbardziej klimatyczny.
   2. Kompletne wydanie z oboma DLC za drobne zza kanapy albo i za darmo.
   3. Na steamie będzie minimum za 2,25 euro (to jednak drożej niż 2$ na GMG) a praktycznie nigdzie indziej nie ma FEAR1 pod steam (w tym na muve gdzie warto brać FEAR 2 i 3 na *braniach).
   4. Obecny brak multi nie przeszkadza – jedynka z DLC to przede wszystkim klimat w singlu i słynni, po raz pierwszy chyba nieźle jeśli chodzi o AI, zachowujący się przeciwnicy. W multi zawsze można pograć w nowe edycje FEAR (choćby i w średniego FEAR3 dla co-opa), bo w multi nie ma większego znaczenia skopany klimat w ostatniej odsłonie serii.

 6. Dziękuje łowcy, mimo iż przeszedłem FEAR podstawkę do 50 %, to i tak kupię, dodatki nie ruszone. Szukałem tego promo już od dawna, teraz tylko 2 (bo 3 zupełnie mi się nie podoba, bez klimatu)

 7. Namówiliście mnie, a miałem już nic nie kupować:/ Faktycznie 52GB na dysku trochę przeraża dla podstawki i dodatków. Ciekawe ile z tego trzeba pobrać…

  1. Ewidentny błąd Steama. Katalog FEAR Ultimate Shooter Edition po pobraniu zajmuje dokładnie 17.888.169.735 bajtów czyli 16,6 GB. Też mi pokazało 52 GB przy instalacji i lekko opadła mi szczęka, bo już kończy mi się miejsce na macierzy na gry (4x 1 TB HD103SJ RAID0 podzielone równo po 2 TB pod Steam i pozostałe gry by nie bawić się w GUID itp. – mam płytę bez UEFI, a to trochę komplikuje sprawę w sytuacji gdyby padł np: systemowy SSD). No ale co się dziwić w zalewie bundli gdy taki Alan Wake HumbleWeekly kupiony za 4 grosze wcina ~45 GB (30 GB wersja instalacyjna i rozszerzone dodatki plus kolejne ~15 GB zainstalowana).