X

«

»

Bethesda Week na Gamersgate

gamersgate

Final DOOM – 2,99€ – Steam
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth – 5,99€ – Steam
DOOM 3 – 5,99€ – Steam
DOOM II – 5,99€ – Steam
QUAKE – 5,99€ – Steam
QUAKE II – 5,99€ – Steam
Ultimate Doom – 5,99€ – Steam
QUAKE III Arena – 11,99€ – Steam
RAGE – 11,99€ – Steam
Rage: The Scorchers™ – 3,74€ – Steam

 • Mimo promocji… nadal drogo :/ Gierka z 2007 roku za 24zł?

  • ja kupiłem doom 3 bfg za 17 więc spoko cena.

  • Co dopiero mówić o grze z 1996? Za tyle?
   Na Steamie pamiętam wyrwałem taniej choć dopiero dzisiaj, za sprawą modów (custom WADów) przekonałem się do Dooma.

   • No prawda. Ja miałem na myśli Quake’a 2 bo chociaż gierka stara to w demko na steam’ie fajnie się młóciło 😉 No, ale aż tyle pieniędzy nie planuje na nią wydać.

 • Standardowe ceny na Steamie za stare, genialne Quake’i to prawie 10 euro, tutaj w promocji to prawie 6 euro (Q3A już kosztuje prawie 12). To nadal jest zbyt wysoka cena żeby to kupić, nawet mimo sentymentów i wielu zarwanych nocy, żeby skończyć Quake’a I na ukrytym poziomie trudności „Nightmare”.

  • Trzeba czekać na letnią wyprzedaż steamową i mieć nadzieję, że pojawi się promocja na Quake Collection -75%. Ewentualnie podczas QuakeCon może się również pojawić chociaż ostatnio nie było.

   • Raczej nic z tego nie będzie. Też planuję kupić z sentymentu całe Quake Collection gdy znowu będzie miało cenę 7,49€ …ale ostatnim razem taka cena była w sierpniu 2013 r. Od tej pory nie ma większej przeceny na steamie niż 50% z 14,99€, a to nawet pomimo sentymentu za drogo IMHO jak na tak stary zestaw, który kupuje się by mieć w kolekcji, a nie po to by grać w 2015 r. przy kilku tysiącach nie ruszonych gier.
    Dla porównania za 7,49€ kupowało kompletne wydanie GTA (w czasach gdy nie było jeszcze GTA V), czyli od GTA I do IV z Episodes włącznie. 15€ za Quake Collection po prostu nie dam. Nie dlatego by kogosś nie było stać, ale IMHO uważam że to zdzierstwo którego nie warto wspieraćswoimi pieniędzmi. Już teraz byle staroć na steamie z czasó DOSa nawet nie dostosowany do nowych komputerów (developerowi nie chce się) debiutuje na Steamie po 10-15€ – wystarczy przypomnieć ostatni nalot X-Wingów/TIE Fighterów u Gabena w wersjach nawet nie mających podejścia do poprawionych wersji na GOG.

    • W letniej wyprzedaży 2014 była opcja -75% na Quake Collection ale przegrała w wyborze społeczności z Far Cry 3 za 4,99€. Nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieję.