gpAktualizacja! Doszły nowe tytuły:

The Elder Scrolls: Oblivion GOTY – £3.75 – Steam
The Elder Scrolls: Morrowind GOTY Edition – £3.25 – Steam
DOOM 3 BFG Edition – £7.40 – Steam
Fallout 3 – Game Of The Year Edition – £3.40 – Steam
Fallout New Vegas – Ultimate Edition – £5.10 – Steam
Fallout: New Vegas – £3.40 – Steam

Hunted: The Demon’s Forge – £2.50
Rogue Warrior – £2.50 – Steam
Rage – £3.25 – Steam
Brink Complete Pack – £4.00 – Steam
Dishonored – £10.04 – Steam (taniej na Gamersgate)
The Elder Scrolls V: Skyrim – £10.04 – Steam

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Bethesda promo na Gamesplanet [aktualizacja]"

  1. Rage z GamersGate aktywował się u mnie bez problemu, choć na polskim steamie go nie ma, jak jest tutaj nie wiem.

 1. Panowie i Panie, brać Fallouta:: NV Ultimate Edition ? Czy na Steamie może być taniej z okazji summer sale ? 🙂

 2. Co prawda nie wiem jak dalej (czy nie zmienia się cena przy checkoucie) bo teraz tam nie kupowałem, ale chyba lepiej z linków *.com, a nie *.uk, bo wtedy cena jest w dolarach, a nie funtach. I tak dla wspomnianego Rogue Warriora jest zamiast 3,20 funta 2,49 dolara:
  http://www.gametap-shop.com/buy-download-pc-games/Rogue-Warrior-2778-38.html

  A tu cała lista w dolarach (raz lepiej, raz gorzej):
  http://www.gametap-shop.com/top-deals/bsales.html

  np: Doom 3 BFG to 7,38$ zamiast 7,40funta.

  1. Czy FNV UE będę miał po polsku z tej promocji? W opisie na stronie promocji gry nie ma języka polskiego, ale może jednak Steam pozwoli na granie po polsku?

  2. A czy żeby mieć Fallout po polsku nie trzeba go właśnie kupić w Polsce lub Rosji? Tam chyba też powinien być polski. Natomiast z reszty świata zostaje angielski.

 3. Ja tu chyba nic nie kupuję i czekam na najnowsze getloadedgo w którym mają być 2 gry bethesdy za 12 euro (Rage, F3 i Dishonored potwierdzone)

 4. Wiadomo czy FNV UE ma region locka? Ze strony .com wychodzi niecałe 7$ i byłby to całkiem niezły deal… Jakby ktoś kupił proszę o info.

  1. Ok, dzięki za info, skoro nie ma polskiego to wstrzymam się z zakupem, i tak nie przeszedłem jeszcze F3, więc zbytnio mi się nie pali 🙂

 5. Również jestem ciekawy, czy Fallout NV ma region locka. 7$ to dobra cena, jak na taką zawartość 🙂

 6. Właśnie kupiłem Fallouta NV UE ze strony Gametap. Bez problemu aktywowałem na steamie i jestem w trakcie ściągania.

 7. Wie ktoś czy mając już Fallout NV i kupując wersje ultimate będzie jakiś problem? Czy np. dlc sie aktywuje na moim koncie a sam FNV będzie np. jako gift?

  1. Raczej nie, bo podobnie zrobiłem ze Skyrim – podstawkę mam od listopada 2011 roku, teraz zakupilem wersję Legendary Edition, zarejestrowała się jako zachodnia europa i giftu nie mam 😉

  2. Właśnie miałem taką sytuację. Teraz mam przypisane do konta dwie wersje. Jedną z DLC, druga to sama podstawa. Może da się napisać do supportu żeby uwolnić jeden z kluczy.

  3. Zapewne dodadzą Ci same DLC, ewentualnie w bibliotece pojawi się drugie FNV z kompletem DLC. Dodatkowego gifta raczej nie dostaniesz, na steamie jest gdzieś lista gier, które mają taką opcję, ale FNV chyba na niej nie było.

  4. Nie będzie na 100% dodatkowego gifta, sam byłem w takiej sytuacji – kupiłem podstawkę, potem zarejestrowałem pudełkową ultimate i jedyne co się zmieniło to DLC przypisały się do konta.

  5. Wielkie dzięki za odpowiedź. Trochę szkoda kupować tę wersje tylko dla samych DLC :/

 8. Czy byłby ktoś w stanie kupić mi FNV: Ultimate – ja zaś bym oddał przelewem? Za 7 dolców to aż wstyd nie brać, a Ja aktualnie nie mam możliwości zakupu.

 9. Mam problem. Kupiłem F NV UE na stronie gametap.com za 7 dolców i podczas wpisywania keya w steamie wyświetla się informacja o duplikacie produktu. Sprawdzałem już kilka razy i wciąz to samo. Jakieś pomysły? ;//

  1. Napisz do gametap, wysłali tobie wykorzystany klucz albo cuś.
   Waże aby zainterweniować osobiście. Kiedyś tak miałem na naszym polskim MUVE digital z kluczem na Human Revolution GOTY. Wymieniliśmy się mailami i w końcu wysłali poprawny.

   Najlepiej dosłać im dodatkowo screena z problemem.

 10. Wysłałem zapytanie do supportu i czekam na odpowiedź. Mam nadzieję że się doczekam, bo klucz ewidentnie zużyty 🙁