Battlefield 3 i dodatki taniej w gram.pl (digital)

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Battlefield 3 i dodatki taniej w gram.pl (digital)"

  1. Przecież to się w ogóle nie opłaca. Na gram.pl nic się nie opłaca kupować nawet gdy są promocje.

    1. O czym Ty w ogóle piszesz? Ostatniej promocji nie widziałeś 3 gry w cenie 19,90zł. Ile wcześniej promocji jeszcze było takich. Mają czasem bezkonkurencyjne promocje. A tym bardziej pudełkowe!

    2. Może być i 10 gier za 19,90 (a kurier to co za darmo jest? dolicz 15 czy 20 za kuriera i już g. a nie promocja, i nie nie ma u mnie ich punktu odbioru do najbliższego mam 50 km). Co z tego jak do tych promocji trafiają gry, które leżą i nikt tego nie chce kupić.

    3. Jakbym miał 10 gier za 19,90zł + 15 zł za kuriera to też bym brał 🙂 Wtedy jak nie wszystkie trafiły by do mnie to do moich znajomych:) W każdym razie nie doliczyłem przesyłki, bo dla mnie ona jest za 3,99zł fakt. Powiem tyle, że i tak ten sklep bardzo dba o klienta, więc jak nawet miałbym zapłacić te 10 zł więcej oczywiście zależne byłoby od produktu jaki kupuję, to brałbym z gram.pl. Tak naprawdę dla mnie z gram.pl rywalizują muve.pl i gamingstore.pl jak chodzi o pudełkowe propozycje. Temu ostatniemu życzę szybkiego rozwoju!

    4. Zapłaciłem w sumie 33 zł za Brotherhood Auditore Edition, Anno 1404 złota edycja i settlers narodziny kultur. Jak dla mnie bardzo opłacalnie. Wolę to niż gry po 10 zł z biedronki, które ostatnio dają.