X

«

»

Batman: Arkham Knight – Przegląd ofert przedpremierowych

batman-przegladPięć dni dzieli nas od premiery kolejnej części przygód Mrocznego Rycerza. Tym razem za grę odpowiadać będzie studio Rocksteady, a więc twórcy świetnie przyjętych Arkham Asylum oraz Arkham City.

Batman: Arkham Knight, tak jak poprzednie odsłony serii, będzie grą akcji TPP z otwartym światem. Nie zabraknie jednak nowości, wśród których na pierwszy plan wybija się obecność Batmobila, z którego będziemy mogli korzystać zarówno do przemierzania Gotham, jak i do walki.

Premiera gry Batman: Arkham Knight już 23 czerwca. Gra trafi na trzy platformy – PC, PlayStation 4 i Xbox One.

PC – wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry Batman: Arkham Knight najtaniej znajdziecie w Instant-gaming.com, gdzie jej cena to 18,56 Euro, a więc około 77 zł. Alternatywne, chociaż nieco droższe rozwiązania to zakup w Kinguin.pl – od 82,11 zł oraz G2A.com 91,48 zł.

Do zamówień przedpremierowych otrzymacie dodatkowe DLC – Harley Quinn Story Pack. Grę otrzymacie w formie klucza do aktywacji na platformie Steam.

PC – wersja pudełkowa

Najkorzystniej przedstawia się oferta Muve.pl, ale tylko jeśli posiadacie kod rabatowy z Kompanii Graczy, uprawniający do 40% zniżki. Dzięki niemu możecie kupić grę za 107,94 zł. Dodatkowo, sklep ten dodaje do wszystkich zamówień przedpremierowych dwa bonusy – Harley Quinn Story Pack oraz grę Batman: Arkham Asylum w wydaniu Pomarańczowej Kolekcji Klasyki. Wysyłka w Muve.pl jest darmowa.

Jeżeli nie posiadacie kodu rabatowego w Muve, to najlepszym rozwiązaniem będzie kupno gry w Konsoleigry.pl 129,99 zł + wysyłka od 9,99 zł. Dodatkowo sklep ten dokłada do zamówień przedpremierowych DLC oraz zestaw naklejek.

Ciekawą propozycję przedstawił również Mediaexpert.pl 139,99 zł za grę z darmową dostawą, a do tego jako bonus dokładany jest phonewallet z logo gry.

>> Batman: Arkham Knight – PC – wersja pudełkowa – porównanie cen <<

PlayStation 4

W przypadku wersji na PlayStation 4, najbardziej opłacalną propozycję ma dla Was sklep Komputronik.pl219 zł z bezpłatnym odbiorem w jednym z salonów tej sieci. Jeśli chodzi o wysyłkę, to ciekawie wygląda oferta Mediaexpert.pl 229 zł z darmową dostawą, a jako bonus otrzymacie phonewallet.

>> Batman: Arkham Knight – PlayStation 4 – porównanie cen << 

Xbox One

Posiadacze konsol Microsoftu mogą skorzystać z takich samych ofert, jak miłośnicy Sony – Komputronik.pl i 219 zł z darmowym odbiorem w sklepie lub 229 zł z darmową dostawą w Mediaexpert.pl.

>> Batman: Arkham Knight – Xbox One – porównanie cen << 

PlayStation 4 / Xbox One – Edycja Specjalna

W sklepie Mediamarkt.pl możecie zamówić Edycję Specjalną gry Batman: Arkham Knight. W jej skład, poza grą, wchodzi też steelbook oraz DLC z klasycznym strojem Batmana. Koszt tego wydania to 279,99 zł. (PlayStation 4 / Xbox One)

  • Krzysztof Kotarba

    jak to możliwe, że to takie tanie w cyfrze? Wygląda to za dobrze, żeby było prawdziwe

  • Muve bardzo szanuję ale podnieśli ceny znacząco. Preorder z gacka złożyłem dawno temu z kodem i wyszło mi 89PLN…

  • haha a mówiłem ze za tanio ten batman. same problemy są od premiery na PC tylko 😀

  • Kod nie zawiera dlc