Batman AA i Hell Yeah w niedzielnej promocji na GMG

greenmangaminglogo1Mortal Kombat: Arcade Kollection – 2$ – steam
Batman: Arkham Asylum GOTY – 4$ – steam
Hell Yeah! – 4.07$ – steam
Hell Yeah! Complete Pack – 6.38$ – steam

Należy użyć kodu zniżkowego – GMG20-JLKSA-7A8HA

 

 

 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Batman AA i Hell Yeah w niedzielnej promocji na GMG"

 1. Remike przestań szukać tych promocji:/ taniej jak dotąd, był ten batman chyba na amazonie w święta w paczce z AC za 7,5$ nie?

  1. No właśnie o to chodzi, że tylko raz był taniej, co czyni tą opcję dobrą. Ale poszukałem dokładniej i chyba jednak ta paczka była za $10 więc teraz jest najtaniej 😉
   Pytanie teraz, czy ktoś widział kiedyś spolszczenie do tej części?

 2. hell yeah był taniej kiedyś też na gmg. Będzie taniej jak ktoś nie ma potrzeby z agrania :).

 3. Biorąc oba Batmany w wersji GOTY w obecnych promocjach, dodając do tego voucher
  GMG20-JLKSA-7A8HA, wychodzi 10,99$ za pakiet 🙂

 4. Batman: Arkham Asylum GOTY jest steamworks !!! nie wiem od jak dawna, ale wcześniej była to gra GfWL i tam właśnie były zamieszczone osiągnięcia, teraz acziki przeniosły się (?) na steam-a.

  1. Tak właśnie mi się wydawało, że nie było osiągnięć dla tej gry jak kiedyś przeglądałem jej kartę w sklepie steam. Jak to się ma do secu rom i limitem 4 aktywacji? Czy aktywacją jest instalacja na nowym kompie, czy też uruchomienie z kopii zapasowej?

  2. Nic się nie „przeniosło”. Gra nadal wymaga GfWL. Teraz, w wersji z GMG, doszedł dodatkowy DRM w postaci Steama. Mamy więc komplet: Steam + GfWL + SecuRom.

   edit: A, chyba chodzi o to, że pojawiły się steamowe acziwki. Tak, jakiś czas temu je dodali. Tyle, że (podobno) jeszcze nie działają.

  3. nie działają, dokładnie taka sama sytuacja jest z Bioshock 2 na który czekam (są acziki których nadal nie da się zdobyć)

  4. Pewnie ruszyła akcja przenoszenia osiągnięć z GfWL do steamworks a B2 i B:AA to jej pierwsze ofiary 🙂 Mam nadzieję że z czasem pododają acziki do gier które w swojej PC-owej edycji w żaden sposób ich nie absługiwały (ani wewnątrz gry, ani w GfWL)

  5. Jest szansa, że niedługo Batman będzie działał niezależnie od GFWL. Podobnie ostatnio zrobili z Toy Soldiers – po włączeniu gry na steam jest do wyboru granie przez GFWL lub przez samego steama, w obu wersjach są niezależne od siebie sejwy i acziwmenty.