«

»

Atari Vault za 7,95 zł w Voidu

Cena z kodem zniżkowym SUMMER18

-81% – Atari Vault – 7,95 zł – Steam

Zestaw zawiera 100 klasycznych gier z Atari 2600 oraz automatów, takich jak Asteroids, Centipede, Missile Command, Tempest, Warlords, oraz wiele innych.

 • Szewczyk

  paczka nie zawiera najciekawszych tytułów. Nawet pacmana nie ma, monetezumy, seaquesta itd. generalnie jak dla mnie bieda.

  • Może się mylę, ale mowa tu chyba o grach od Atari, a nie o grach, które na ich urządzeniach można było grać. Nie spodziewał bym się więc Pac-Man’a stworzonego przez Namco, obecnie Bandai-Namco. Montezuma’s Revenge, podobnie jak wiele innych świetnych gier (Frogger, Popeye …) to twory Parkera (obecnie Hasbro). Seaquest, znowu podobnie jak wiele innych hitów pokroju Pitfalla czy nieśmiertelnego River Raida to z kolei Activision (Blizzard).

   • Szewczyk

    „Zestaw zawiera 100 klasycznych gier z Atari 2600 oraz automatów, takich
    jak Asteroids, Centipede, Missile Command, Tempest, Warlords, oraz wiele
    innych.”
    Winno być w takim razie:
    „Zestaw zawiera 100 klasycznych gier produkcji Atari wydanych na Atari 2600 oraz automaty, takich jak Asteroids, Centipede, Missile Command, Tempest, Warlords, oraz wiele innych.”

    • To ja też zacytuję: „Now with online multiplayer capability, this extensive catalog includes classic Atari® titles like …” – cytat ze stima, karta produktu. Wprost napisane „klasyczne tytuły (od) Atari”. Zazwyczaj nie warto czytać „zbyt” uważnie opisów naszej redakcji, bo są one często mylące/wprowadzające w błąd (dla mnie najbardziej interesujący – bo polowałem, był Hitman 2 + DLC … gdzie tych DLC nie było, a jedynie preorderowa możliwość odpalenia 1 mapy już teraz) i umieć czytać między wierszami 😛

 • Zamiast tego zalosnego chlamu polecam MAME i pakiet klasycznych gier automatowych. Wiecej zabawy i przyjemnosci