Polecamy

Assassin's Creed Valhalla za 121,59 zł, Immortals Fenyx Rising za 135,30 zł! - promocje na tegoroczne gry Ubisoft w brazylijskim Microsoft Store (akt.)

Z okazji trwającej w Sklepie Microsoftu wyprzedaży (Xbox Countdown Sale 2020) przeceniono wiele gier Ubisoft, w tym Assassin’s Creed Valhalla 🙂 Łowcy, jeśli chcecie dodatkowo zaoszczędzić na grach Xbox One / Xbox Series X|S, udajcie się wraz z nami do Brazylii, gdzie za:

UWAGA! Język gry Xbox One / Xbox Series nie jest zależny od regionu, w którym gra została zakupiona.

Pełną listę promocji na gry xboksowe Ubisoft wraz z poradnikiem opisującym jak dokonywać zakupów w brazylijskim MS Store znajdziecie w dalszej części artykułu.

Aktualizacja

Ceny kart podarunkowych w artykule zostały zaktualizowane.

Promocje na gry Ubisoft na Xbox One / Xbox Series X|S z brazylijskiego regionu MS Store

Promocje na Assassin’s Creed Valhalla:

Promocje na Watch Dogs Legion:

Promocje na Immortals Fenyx Risinig:


Krok po kroku co należy zrobić aby zapłacić jedyne 121,59 zł za AC Valhalla

Łowcy, w brazylijskim Sklepie Microsoftu dokonywać można zakupów wyłącznie giftcardami, dlatego aby zakupić tanio Assassin’s Creed Valhalla lub też zakupić tanio Immortals Fenyx Rising, musicie:

Krok 1. Zainwestować w karty podarunkowe o wartości odpowiadającej cenie gry (równej lub większej 😉 ), którą jesteście zainteresowani, np. aby stać się szczęśliwym posiadaczem Assassin’s Creed Valhalla powinniście sięgnąć po giftcard 200 BRL lub 2 x 100 BRL, zakup 3 x 50 BRL jest najmniej opłacalny.

  • Giftcardy z Eneba:
    • 50 BRL za €9.73 (43,66 zł) z kodem LOWCYGIER
    • 100 BRL za €17.53 (77,71 zł) z kodem LOWCYGIER

Krok 2. W ustawieniach profilu MS Store dodać dowolny brazylijski adres – użyjcie Google 😉

Krok 3. Zakupić grę przez przeglądarkę internetową, klikając w linki z artykułu a następnie, na karcie gry przycisk Comprar i odnośnik Começar! Adicionar uma forma de pagamento.

Aktywacja karty podarunkowej ma miejsce w momencie wybierania metody płatności za grę (Resgatar um cartão-presente).

UWAGA! Niewykorzystane z karty podarunkowej środki zostają przypisane do konta MS Store – mogą zostać użyte przy kolejnych zakupach 🙂

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.