Assassin's Creed Unity za 34 złote w cdkeys

Assassin’s Creed Unity PC – 7,88 Euro (33,76 zł) – Uplay

Aby uzyskać powyższą cenę, musicie zmienić walutę na Euro (w prawym górnym rogu ekranu) i wykorzystać kod na 5% rabatu za polubienie fanpage sklepu cdkeys.com na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Assassin’s Creed Unity za 34 złote w cdkeys"

  1. kliknij jeszcze na fejsie „Click here to get 5% off”, podajesz maila i dostajesz kodzik który wpisujesz na cdkeys

    1. Działa ale zmienia się co kilkanaście/kilkadziesiąt minut i jak nie zdążysz użyć to ponownie musisz polub ich FB, możesz użyć ten sam adres email. Kod działa tylko wtedy jak jesteś zalogowany do swojego panelu na cdkeys. Takze najpierw się zaloguj, a potem kupuj i jak najszybciej użyj kodu.

    2. Dzięki na przyszłość. Jakoś przecierpię stratę tych 4 zł. Grunt żeby gra była przyzwoita. Pozdrawiam.

    3. Musisz być zalogowany na cdkeys, żeby kod zadziałał. Jest o tym informacja w newsie.

  1. od razu, chyba ze będą od ciebie wymagać jakiś potwierdzeń, że ty to ty (skany dowodu etc bo zdarzały się podobno takie akcje) 😉

   1. Rzeczywiście musiałem coś podać. Gra zajmuje 50 GB, więc trochę potrwa zanim się nią zajmę. Dzięki za pomoc PiCzarki

 1. Ktoś wie jak tam teraz z optymalizacją po takim czasie od premiery? Mam starszą kartę, która niby nie spełnia wymagań gry (gtx 660). Jest szansa na stałe 30fps na średnich?

  1. Mam i5 3570k bez OC, gtx 670 dcu2, 8gb ram 1333mhz i powiem, że jest grywalne, początek gry to ponad 30, czy 40 występuje, dawno uruchamiałem, ale działa mniej więcej tak jak widziałem na filmikach odnośnie ustawień graficznych pod gtx 670, a były to high/ultra, tak wiem, że 660 jest gorsza od 670.

 2. Zacząłem grać na PS4 (bałem się wersji PC gdyż komputer mam po prostu średniej klasy), jest to mój trzeci AC w życiu (grałem wcześniej tylko w dwójkę i Black Flag) i muszę przyznać, że jest naprawdę ciekawie. Na pewno mniej monotonnie niż w ww. Black Flag. Nie rozumiem chwalenia tamtej części, szczerze, to porzuciłem ją jakoś w 60% gry gdyż pływanie stało się karą za grzechy.
  W Unity Arno to trochę taka podróbka Ezio, ale wolę takiego bohatera niż tego z czwórki. ;v