«

»

Assassin’s Creed Unity na XOne za 7,25 złotych!

Assassin’s Creed Unity Xbox One – Digital Code – $1.87

Cena uwzględnia 5% rabatu z kodu zniżkowego za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.

 • Fajnie jakby dali promocje do dlck’ów do borderlands’a ale waaaaaat?!

 • Załatali już?

  • Gra jest grywalna. Ja na swoim Xbox One nie doświadczyłem żadnych błędów.

  • Kilka miesięcy temu (z 2 temu) jeszcze gdy stała 15 zł nabyłem na xb1, ale nie zdążyłem się wgrać z powodów innych gier oraz dlatego, bo wylądowała kopia na pc (cel coop, a kumple z coopa nie mają xb1). Sam początek gry zaliczyłem na obu platformach (krótko na konsoli) i w wersji z xb1 gdy malutkim bohaterem biegłem po korytarzach dwukrotnie załapałem się na błąd, że nagle gra nie toczy się dalej, bo zwyczajnie zbyt szybko wbiegłem do sali i skrypt z usługującym z tacą służącym nie zadziałał:D. Nie mogłem znaleźć zbytnio infa co stoi za błędem i domyśliłem się, że owe szybkie wtargnięcie, po czym wygooglałem, że ktoś miał to samo, ale w wersji na pc bodaj. Kolejny raz wystartowałem na xboxie i spowolniłem me beztroskie rajdy po korytarzu, co zaowocowało wymaganą sekwencją w grze. Na pc już wiedziałem, czego nie robić;). Widać, że sporo po premiery coś tam nadal drzemie w gierce wadliwego. Acz na chwilę obecną na pc przebyłem sekwencje 3 i jej dwa 2 etapy chyba i nie natknąłem się na błędy rozgrywki – jeśli już to na graficzne glitche dot. cieni w założonej knajpce oraz pokazujące się białe/jasne punktowe głównie zarysowania na granicach tekstur. Wpływy na rozgrywkę żadnego nie mają. A gra świetnie się prezentuje tak w kategorii grywalności, świata zaprezentowanego jak i wizualno-dźwiekowej. Polecam.

  • Warto zagrać, czasami spadają fpsy ale idzie to przeżyć.

 • Akurat na XO spadki są podobno rzadsze i mniejsze dlatego jak już na konsoli to najlepiej tu i jak widać najtaniej 🙂

 • Jak by za tyle na PC była to chyba bym się skusił 🙂

 • Kody są tak tanie bo podejrzewam że dodawali do konsoli

 • Ja kupiłem dwa tygodnie temu za 9,99zł i bawię się wyśmienicie. Skończyłem 9 sekwencje(jest 12) i teraz zbieram znajdźki i robię zadania poboczne. Warto też wspomnieć od darmowym DLC Dead Kings. Jedynie multi już martwy. Przez dwa tygodnie nie mogę znaleźć nikogo z kim mógł bym zrobić żadnej jakąś misję kooperacyjną.

 • krzych53

  Ktoś wie jak się tam odbiera klucze?
  Zapłaciłem przez PayPal i status zmienił się na Complete, ale nie wiem gdzie jest klucz.