Assassin's Creed IV: Black Flag za niecałe 14 złotych w cdkeys

Assassin’s Creed IV: Black Flag PC – 3.22 € (13,88 zł) – Uplay

Aby uzyskać powyższą cenę:

 • Zmieńcie walutę na EUR w prawym górnym rogu ekranu
 • Wykorzystajcie kod na 5% rabatu za polubienie fanpage’a cdkeys na Facebooku. Kod działa tylko dla zalogowanych na stronie sklepu.
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Assassin’s Creed IV: Black Flag za niecałe 14 złotych w cdkeys"

    1. A ja z kolei powiem tak – dzięki za info, że było za darmo, bo się zastanawiałem czy nie kupić, ale postanowiłem sprawdzić czy przypadkiem tego już nie mam i się okazało, że rzeczywiście wziąłem kiedyś za darmo. ;D

 1. Dobra gra, słaby AC. Motyw Assasyński w tej grze to jakaś parodia bo dosłownie mozna go opisać w jednym krótkim zdaniu.

   1. W trójce to już mogliśmy oglądać trupa „dobrych motywów asasyńskich”.

    1. A to z tym masz rację. Chociaż z tego co widzę, to po Origins może się coś faktycznie ciekawego nawiązać poza animusem, o czym można dowiedzieć się w animusie właśnie.

  1. Fabułę każdej gry można streścić w jednym zdaniu. „Zabili mu rodzinę, odkrył że to jego rodzina była zabójcami więc zabił tych którzy zabili mu rodzinę.”, „Koleś przypomniał sobie, że ma córkę, więc ją odszukał i zabił tych, którzy ją gonili.”, „Wbili mu na chatę, więc on wbił im na chatę.”, „Smok uratował mu życie więc zabił wszystkie smoki jakie spotkał”, „Starzy kumple przestali go lubić, więc siłą zmusił ich żeby go lubili”, „Kosmici wybili mu kumpli, więc on wybił kosmitów”.

 2. Tak do dwójki AC był fajną grą. Potem się coś popsuło. Pierwsze części wymagały trochę spostrzegawczości, zdobycie nowej broni miało znaczenie… Mam wrażenie że późniejszcze części są dla żółtodziobów którzy sobie nie radzą a firma chciała zarobić więc obniżyła standardy …

  1. W lutym było za 7,49 zł na Originie, sam wtedy kupiłem. Pewnie prędzej czy później znowu będzie w podobnej cenie 😉

  2. Jakiś czas temu widziałem AC Syndicate na alledrogo za 30-35 zł, może jeszcze kiedyś rzucą… warto obserwować 🙂