Assassin's Creed III za 29.99zł na Muve Digital

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Assassin’s Creed III za 29.99zł na Muve Digital"

 1. Czy będzie kiedykolwiek edycja Waszyngtona lub jakaś edycja goty w wersji elektronicznej?

 2. I znowu dodatki wychodzą drożej niż sama gra. Pewnie niedługo gry będą za darmo, płacić się będzie tylko za dodatki albo na przykład różne wersje zakończenia. Albo jeszcze lepiej za coś, co w ogóle pozwoli nam skończyć grę.

 3. Gry nie długo będą za darmo. Np. pierwszy poziom/stage gry za free a kolejne będziemy dokupować. Tak samo z poziomami trudności – za free tylko normalne a łatwy i inne hardcory trzeba będzie dokupić.

  1. Za free to raczej tylko łatwy :p
   EDIT: Chociaż w sumie taki każual może sobie nie poradzić z normalnym poziomem trudności, to będzie chciał dokupić sobie trochę przystępniejszy poziom 😉

 4. Gdyby mi nie zależało na pudełku to może bym kupił, ale z drugiej strony ostatnio było pudło za 55 zł + wysyłka więc promocja ‚taka se’

  1. Jeśli komuś nie zależy na pudełku to promocja jak najbardziej „taka zajebista”. 😛 Ja asasynów nie trawię, ale to jest po taniości.

 5. Ładna cena, brawo muve. Gierkę już posiadam i mogę powiedzieć, że tak jak poprzednie części serii trzecia odsłona wprowadza pewne nowe elementy (np. bitwy morskie, które są naprawdę niezłe), ale dla mnie najważniejsze było to, że w końcu wyjaśnił się wątek Desmonda. Moim zdaniem warto, o ile ktoś jest fanem serii.