ArmA 2 – $3.24
ArmA 2: Operation Arrowhead – $4.99
ArmA2: Combined Operations – $7.49
ARMA 2 Private Military Company – $2.24
ARMA 2 British Armed Forces – $2.24

Promocja potrwa do końca weekendu.

Informacje o tym jak kupować z Amazon.com znajdziecie w naszym poradniku.

 

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "ArmA 2 za niecałe 11zł"

  1. Nie są to steamowe klucze na pewno, polskiego oficjalnego spolszczenia nie ma do Army 2.

  2. Czyli pewnie klucz podczas instalacji. Dzięki :). W sumie to już poczekam na DayZ Standalone – podobno alpha ma być w czerwcu,

  3. Jeśli interesuje Cię tylko i wyłącznie mod DayZ, to warto zaczekać na SA, jeśli nie tylko, to warto rozważać zakup. Cena jest dosyć atrakcyjna.

 1. Kompletnie się nie opłaca, jest ktoś kupuje to dla Army, to jest Arma3, a jak dla DayZ, to niedługo będzie samodzielna wersja.

  1. Zapomniałeś dodać „moim SKROMNYM zdaniem”. Poza tym Arma 3 to nie Arma 2, widać że nie grałeś w żadną z nich. Jeśli ktoś nie ma 2 części a zastanawia się bo ma ochotę pograć single, w co-opie czy w jakiekolwiek inne wariacje Army 2 to jak najbardziej się opłaca.

  2. A po czym widać że nie grałem? Bo tak się składa że grałem zarówno w Armę 2 jak i alfę trzeciej części. I trójka podoba mi się znacznie bardziej, zwłaszcza że to najnowsza część, więc będzie jeszcze długo wspierana i rozwijana. Jeśli masz jakieś problemy z ludźmi wyrażającymi swoją opinię to nie czytaj ich komentarzy, naprawdę nie musisz wypisywać kiepskich docinków w stylu „SKROMNEGO zdania”… Przez ludzi takich jak ty Łowcy Gier zmieniają się w jakiś onet…