«

»

ARK: Survival Evolved za 56,33 zł w Voidu

Ceny z kodem zniżkowym PLAYHARDER

-76% – ARK: Survival Evolved – 56,33 zł – Steam
-68% – ARK: Survival Evolved Aberration – 24,82 zł – Steam
-52% – ARK: Survival Evolved Scorched Earth – 37,20 zł – Steam
-60% – ARK: Survival Evolved – Season Pass – 62,02 zł – Steam


Zaoszczędźcie na przewalutowaniu z darmową kartą Revolut dla Łowców.

 • Angry Segin

  Chyba fajna opcja ten Season Pass, co nie?

 • Aberration z revolutem 24,80 poszło 🙂

 • A może ktoś wyjaśnić co to są za dodatki? Czy warto brać samą grę, czy dokupić season pass?

  • JXRaiv

   – Scorched Earth było pierwszym DLC, dodanym jeszcze gdy ARK był w Early Access. Wprowadza małą, pustynną mapę z nowym bossem, kilkoma nowymi stworzeniami i wiwernami jako „end-gameowym dinozaurem”. To samo, tylko jako ~1/4 mapy można znaleźć na Ragnaroku (darmowym DLC).
   – Aberration jest drugim oficjalnym DLC dodanym w grudniu zeszłego roku. Wprowadza dużą mapę będącą w 90% pod ziemią, na zasadzie olbrzymich jaskiń, do tego nowego fabularnego bossa, kilkanaście nowych stworzeń oraz wariantów do obecnych. Nie można tam „latać” np. pterodaktylami, ale wprowadzono opcję założenia przenośnych gliderów oraz szybowania na Rock Drake (nowy „end-gameowy dinozaur”).
   – Extinction jest trzecim, oficjalnie zapowiedzianym na listopad DLC, które wprowadzi podobno ostatnią mapę. Jest już trochę informacji na temat tej mapy, ale zdecydowana większość czeka na ujawnienie bliżej premiery.

   Mając samą podstawkę możesz pobrać darmowe DLC The Center (całkiem ładna mapa, która niestety bardzo straciła na popularności od premiery DLC Ragnarok z względu na brak aktualizacji z nowym contentem), DLC Ragnarok (duża, chyba największa mapa będąca obecnie chyba najbardziej popularną mapą w ARKu z względu na wielkość oraz fakt posiadania kilku mechanik z Scorched Earth) oraz mniej lub bardziej rozbudowane mapy tworzone przez graczy.

   Czy warto kupić samą grę, czy dokupić Season Passa? Jeśli spodoba Ci się sama gra, będzie płynnie działać i będziesz miał z kim grać/znajdziesz fajny nieoficjalny serwer z przyjaznym community to sądzę, że Season Pass za taką cenę jest fajną opcją. Zdecydowanie lepszą niż dokupywanie wszystkich DLC osobno. Większość „poważniejszych” nieoficjalnych serwerów działa na zasadzie klastrów serwerowych, że masz 2-5 map połączonych ze sobą poprzez transfer międzyserwerowy. Chcesz złapać coś, co spawnuje się na innej mapie? Transferujesz się, łapiesz to, wracasz do bazy głównej. Brak DLC będzie Ci blokował grę, chociaż to akurat zależy od serwera.

   • dzięki – ale się rozpisałeś już się zabieram za czytanie Dziękuję

 • Dawid Zięcina

  I strona wiarygodna? Kupował ktoś np. w zeszłym roku i dalej ma grę w bibliotece?

  • To jest oficjalna dystrybucja.

   • Dawid Zięcina

    i tak już można usunąć 😉 Arca tam nie ma 🙁

 • Da się grać offline ( Bez innych graczy na serwerze ) i czy jest sens?

 • Ale ark survival już nie ma, zostaly dodatki tylko. Nawet wyszukajac arka już nie ma

 • Dawid Zięcina

  Wnoszę, aby uprzedzać w przypadku promocji na Voidu, że produkt dostępny na stronie, dopiero przy próbie płatności okazuje się być niedostępny. Nie polecam