Anodyne za dolara - promocja na stronie producenta

Na stronie producenta możemy kupić grę Anodyne za 1$.

Gra w wersji DRM-free(Windows, MacOS, Linux) + klucz na Desurę.

Aby pomóc grze w dostaniu się na steama, mozemy na nią zagłosować na Steam Greenlight, pod tym linkiem

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Anodyne za dolara – promocja na stronie producenta"

  1. OK, wiem że to produkcja niezależna ubiegająca się o wejście na Steam przez GreenLight, ale jak zobaczyłem ten link na stronie producenta: http://www.anodynegame.com/tpb.html
    to szczęka mi lekko opadła. Autorzy niezależni po sławie „Sosa” wstawiają swoje produkcje na TPB, przyjmują dobrowolne wpłaty o dowolnej wysokości w BitCoinach :O, a w tle gra darmowa wersja Spotify (akurat soundtrack z Max Payne 3 w oczekiwaniu na pobranie się tych ~35 GB Max Payne Special Edition (pobiera te wszystkie DLC nawet jeśli nie kupiło się Rockstar Pass) ze Steama świeżo kupiony na GMG za $ wykopany na karcie graficznej w Bitcoinach, gdy jeszcze trudność wydobywcza w ubiegłym roku była niższa, a kurs gorszy (*)

    *
    Tak, wiem, że prąd nie jest za darmo i to wychodzi na zero za sam prąd (nie uwzględniając oczywiście ceny komputera/grafiki itp), ale jak komputer i tak działa gdy się z niego korzysta, mocny sprzęt i tak kupuje się do gier to i 1,5 bitcoina wykopane w tle przy obecnym kursie BTC się przyda.

    1. Dziwne, musieli tę stronę zmodyfikować dość niedawno, bo jak kupowałem tę gre (mniej więcej w momencie wrzucania newsa) to jeszcze tak nie wyglądała. Cóż, wychodzi na to, że jeszcze ta metoda nie spowszedniała i zapewnia jakiś rozgłos 🙂 Tak czy siak, moim zdaniem za tego dolara warto, bo gra się całkiem nieźle.