Amnesia: A Machine For Pigs - przegląd ofert przedpremierowych

amnesiamachine

Jeżeli spodobał wam się mroczny, przytłaczający klimat pierwszej części i planujecie zakup kontynuacji w dniu premiery (10 września), to śpieszymy z informacją, że najlepszą cenę w tym momencie oferuje Gameolith.com. Grę możecie zakupić za 12.48$ (ok. 40,17 zł) używając kodu zniżkowego SQUEAL-LIKE-A-PIG . Niewiele więcej, bo £8.31 (41.67) zapłacicie na Gamefly.com. W tym wypadku należy użyć kodu zniżkowego GFDSEP20UK .

W obu powyższych sklepach nie otrzymacie jednak klucza Steam. Jeżeli cenicie sobie wygodę i chcecie mieć tę grę w swojej steamowej bibliotece, najlepszym  rozwiązaniem będzie zakup bezpośrednio od producenta poprzez Humble Store. Za wersję DRM-Free oraz klucz Steam zapłacicie 15.99$ (51,51 zł).

Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Amnesia: A Machine For Pigs – przegląd ofert przedpremierowych"

 1. Już jakiś czas temu kupiłem na STEAM. Jednakże można jeszcze taniej dostać grę. Za około 5-6 kluczy (ruski trader), czyli ok 30-40zł [zależy, czy trafimy na tanie klucze na np. STEAMtrades]

  1. Jeszcze te 12 ojro rozumiem za premierówkę. Tyle powinny kosztować CODy od MW 2 do nowszych.

  2. petras/hemiq nie wszyscy ludzie kupują gry jedynie za 1$ kiedy trafią do bundla albo BFy/CoDy są ludzie, którzy wolą zapłacić pełną cenę za grę, aby producent poczuł się doceniony za swój trud.

   Po drugie, pierwsza Amnesia trafiła szybko do bundla z powodu niskiej sprzedaży. Niech i 2 część trafi do bundla „who cares” i tak ja przejdę grę 3-4 razy + custom story, a Ty dopiero zainstalujesz z bundla.

  3. p4huc,

   Popieram w 100%. Rozumiem, że kogoś może ne być na grę w cenie premierowej, ale uproczywe trzymanie się zasady; „kupię tylko w bundlu za 1$ albo nici z zakupu gdziekolwiek indziej”, jest IMHO totalnie bez sensu. To jest przejście z jednej skrajności, w druga skrajność. Szkoda, że niektórzy dorabiają jeszcze do tego infantylną ideologię… 🙁

  4. @Janek
   Kupi kiedyś w bundlu i pewnie nawet nie tknie tej gry no ale będzie się liczyło +1 do listy jego kolekcji gier ;D

  5. amigarulez,

   To jakaś wycieczka osobista, czy oś w tym stylu? ;(

   Tak się składa, że kupuję gry do bilioteki Steam z różnych źrodeł i nie wybrzydzam. Po prostu korzystam z różnorakich okazji. Masz z tym jakiś problem?

  6. @p4huc Ta gra była na jeden raz, nie wiem czego w niej szukałeś w innych podejściach. Jak nie mam ciśnienia na jakąś grę to po prostu czekam na obniżkę lub „zbundlowanie”. W tym przypadku ta druga możliwość jest bardzo prawdopodobna. Co z tego, że Ty ją przejdziesz naście razy, skoro ja przejdę ją raz i to mi wystarczy.

 2. „Jeżeli cenicie sobie wygodę i chcecie mieć tę grę w swojej steamowej bibliotece, jedynym rozwiązaniem będzie zakup bezpośrednio w sklepie Valve. Czeka was wówczas wydatek rzędu 12,79€ (54.38 zł).”

  Nieprawda! Grę można kupić na stronie producenta za 16$ (ok 52zł, czyli trochę taniej niż na steamie) – dostajemy dwie wersję: bez DRM (dodaje się do konta humble) oraz klucz steam.

  http://aamfp.com/ – klikamy na link „Humble Store”.

  Bezpośredni link: http://www.humblebundle.com/store/amnesiaamachineforpigs/Skj382hsnblz

 3. Dla mnie murowany must have, w tym roku czekam jeszcze na 2-3 gry i Amnesia zalicza się do nich w pełni. Liczę na ciężki klimat i przyda się ciut zmian, ale po zwiastunach widać, że zmiany będą raczej kosmetyczne.