«

»

American Truck Simulator za połowę ceny w polskich sklepach cyfrowych
MACPC

American Truck Simulator za połowę ceny w polskich sklepach cyfrowych

Muve.pl (+5% zwrotu w postaci Złota)

-50% – American Truck Simulator (PC/MAC) PL DIGITAL + DLC – 39,99 zł – Steam
-50% – American Truck Simulator – Wheel Tuning Pack DLC (PC/MAC) PL DIGITAL – 6,49 zł – Steam

Wirtus.pl

-50% – American Truck Simulator PC/MAC PL DIGITAL – 34,85 zł – Steam
-50% – American Truck Simulator Wheel Tuning Pack… – 5,66 zł – Steam

Ultima.pl

-50% – American Truck Simulator (PC/MAC) PL DIGITAL + DLC – 36,99 zł – Steam
-50% – American Truck Simulator – Wheel Tuning Pack DLC (PC/MAC) PL DIGITAL – 5,99 zł – Steam

Sklep GOL

-50% – American Truck Simulator (PC/MAC) PL DIGITAL + DLC – 39,99 zł – Steam
-50% – American Truck Simulator – Wheel Tuning Pack DLC (PC/MAC) PL DIGITAL – 6,49 zł – Steam

 • Martin

  Pudełkowa od początku tyle kosztuje

  • GoracyMarian

   Pierw była ekologia:D Teraz to nazwali „dobrem luksusowym”, bo nie musisz pudełek w domu trzymać. Płacisz więcej, bo grę masz w chmurze:P

   • bms

    Jako ktoś kto ostatnio się przeprowadzał kilka razy jest to dla mnie duży plus. Nie wyobrażam sobie kupować gier w pudełkach, które tylko będą się kurzyły i są mi całkowicie zbędne.
    Poza tym mam bardzo szybki internet i kilkadziesiąt GB pobieram szybciej niż wypad po pudełko do sklepu i instalacja.

    • Ale nikt nie twierdzi, że cyfrowa dystrybucja nie ma swoich plusów i amatorów. Rzecz w tym, że gry bez fizycznej formy (pudełek, płyt itp.) nie mogą być droższe od tych, które mają pudełka. Żadna chmura tego nie usprawiedliwi.

    • To jest zabieg marketingowy że początkowo wersje pudełkowe są tańsze od cyfrowych żeby schodziły pudełka, z czasem gdy wersje cyfrowe szybciej tanieją to one po dłuższym(lub krótszym) czasie wyprzedzają pudełka

    • GoracyMarian

     Też nie kminisz. Miały być i z początku cyfrowe były znacznie tańsze od boxów. A teraz masz często na odwrót. Pudło które trzeba zrobić, wrzucić makulaturę do środka, płytę itd. + transport + prowizja sklepu jest często tańsze. Dlatego kolega wyśmiał koncepcję.

     Mam nadzieję, że teraz Twój umysł jest w stanie przyswoić komentarz kolegi.

    • bms

     To sobie biegaj do sklepu po pudełko, biedaku. Albo czekaj aż ci je przywiozą 😉
     Mam nadzieję, że twój umysł jest w stanie przyswoić fakt, że z przyjemnością kupuję drożej wersję cyfrową, bo zwyczajnie mogę i nie potrzebuje sterty śmieci do utylizacji.

    • To ty nie rozumiesz, że twoja wrzuta od początku była bez sensu i nie na temat. Rozważania były o powodach, dla których niby cyfrowa wersja miałaby być droższa od pudełkowej – a ty zaczynasz tu pożałowania godne przechwałki o tym na co cię stać, jak szybko pobierasz gry i jak bardzo wolisz wersje cyfrowe. Tylko co to ma do rzeczy? Tak na marginesie, wielu ludzi tu stać na co sobie zażyczą, ale nie lubią wyrzucania pieniędzy w błoto – stąd ich obecność na portalach takich jak Łowcy.

    • GoracyMarian

     On nie rozumie przekazu 😛 A jak już mu „narysowałem” to musiały wyzwiska pójść 😛 Na tyle niektórych „stać” w temacie szeroko pojętej „biedy” 😉

    • Przecież w dzisiejszych czasach „wersja pudełkowa” i tak najczęściej wymaga aktywacji na steam, więc otrzymujemy tak jakby 2 w 1 i to za niższą cenę. Pamiętam jak kiedyś kupiłem dodatek White March do Pillarsów w wersji pudełkowej, bo z wysyłką było taniej niż za klucz. Co było w pudełku? kartonik z kluczem 😀 Paranoja.

 • Ja naprawdę odradzam ten zakup. Lubię SCS, naprawdę dobrze im życzę – ale kupiłem ATS już dawno temu i tam nie ma co robić. SCS w porównaniu do Euro Truck Simulator 2, nie wykonał żadnych znaczących zmian na silniku graficznym, mimo że ten się starzeje. Mało tego, nie ma nawet zmian w wygłądzie HUD czy UI. Teren nazywany szumnie „Ameryką”, to zaledwie trzy stany na zachodnim wybrzeżu. Czwarty stan został zapowiedziany w lutym i wciąż ani widu, ani słychu. W tym tempie przejazd z zachodniego wybrzeża na wschodnie, będzie możliwy za dekadę lub dwie. Na dodatek SCS zapowiedział, że za każdy stan będą pobierali opłaty (choć nie wiem, czy ta informacja się nie zdezaktualizowała). ETS2 wraz z DLC i modami oferuje niemożliwie więcej, a jeśli ktoś naprawdę chcę pokręcić się po Stanach, to polecam The Crew.

  • Jak wspominałem w swojej recenzji na steamie, doczekamy sie szybciej Cyberpunka w 2077 niż całych stanów 😀
   No i do ETS2 jest promods stworzone i wspierane przez samych fanów.