«

»

Alan Wake oraz wybrane gry z serii Resident Evil taniej w Muve
PC

Alan Wake oraz wybrane gry z serii Resident Evil taniej w Muve

5% zwrotu do wykorzystania w kolejnych zamówieniach.

Alan Wake (PC) PL – 5,99 zł
Resident Evil 6 (PC) PL – 13,90 zł
Resident Evil Revelations (PC) – 12,99 zł – Steam
Resident Evil Revelations 2 (PC) – 19,90 zł – Steam

 • Resident Evil Revelations 2 na steam jest za 3.25zł

  • Zwracam honor, widzę że to tylko pierwszy epizod. Czy na muve są wszystkie?

 • Smokeye

  Pytanie! W którego z tych trzech Residentów najbardziej się opłaca zagrać?

  • W RE6 grałem na co-op i polecam, super gierka do wspólnego grania. RER i RER2 sam zakupiłem, żeby pograć.

  • Jak dla mnie zdecydowanie RE Revelations 2. Bardzo przyjemna gra, z ciekawą fabułą i fajnie zrealizowanym coopem, w którym tylko jedna osoba strzela, a druga jest od eksploracji. Do tego jest dość długa, mi zajęła bodajże 18h. Podział na odcinki też był całkiem fajnym pomysłem, dodaje dynamiki. No i jeszcze same odcinki podzielone są na dwa scenariusze dwóch par ludzi.

   RE6 moim zdaniem jest trochę zbyt przekombinowane. Ma aż 4 kampanie, z czego jedna moim zdaniem jest kompletnie niepotrzebna – jakoś średnio bawi mnie granie survival horror napakowanym komandosem. Ale kampanie Leona i tego jak mu tam, Jacka chyba (dawno grałem) są bardzo przyjemne i klimatyczne, chociaż strachu w nich zero. W kampanię Ady niestety nie grałem, na Crisie dałem sobie spokój, może kiedyś wrócę.

   RE Rev 1 mnie strasznie wynudziło, chociaż zaczyna się fajnie. Też jest podział na odcinki i różne pary bohaterów. Widać jednak rodowód z kieszonsolki, głównie w całkowicie skopanym systemie uników. Pograć można, ale bez szału.

   Szkoda, że w tej promocji nie ma RE4, bo wtedy nie byłoby w ogóle żadnej dyskusji co wybrać…

   • Również najbardziej polecam revelations2, przeszedłem jakoś ponad połowe i miałem przerwe w graniu, później chciałem wrócić ale jakoś kiepsko u mnie z pamięcią chyba bo nie mogłem ogarnąć co się dzieje, musiałbym zacząć od nowa. Revelations1 kupiłem na bazarki za jakieś 2zł ale coś nie mam natchnienia żeby odpalić. W re6 przeszedłem kampanie leona i powiem szczerze, że gra zła nie jest ale też uważam że kiepski re, znudziło mnie na tyle że pozostałych kampanii nie ruszyłem. Tak więc revelations 2 polecam najbardziej, ale raczej na bazarku bo sporo taniej.

  • Najbardziej podobało mi się RE6, gra jest długa, zróżnicowana i ma sporo widowiskowych sekwencji.

  • Chyba każdy odpowie Ci tutaj co innego, w zależności od upodobań 🙂 Osobiście najbardziej z tych przecenionych cenię Revelations 1 i 2. Szóstka… cóż, jak dla mnie nieco za mało „residentowa”, choć dla kogoś, kto ceni akcję wciąż warta uwagi.

 • Czesiu Wiśniak

  Alan Wake – polecam każdemu. To chyba była pierwsza epizodyczna gra, ale wydana w całości od razu. Przegenialna ścieżka dźwiękowa na X360 w pierwszym wydaniu, klimat jak ze Stephena Kinga i dodatkowo do obejrzenia pastisz „Strefy mroku”. Do tego jeszcze pamiętać trzeba o dodatkach uzupełniających – „Sygnał” i „Pisarz”. Dlaczego Microsoft nie zrobił drugiej części na XOne? To byłby system-seller.

  • Również dziwi mnie brak kontynuacji – swego czasu ta gra narobiła ogromnego szumu, idealnie nadawała by się na ex dla X-a.