«

»

Agents of Mayhem za 28 złotych w Gamesplanet

-78% – Agents of Mayhem – 6,66 € (28,04 zł) – Steam

Oferta potrwa 2 dni.

 • Ludziska, czy ta gra jest naprawdę taka tragiczna? :C Podjarałem się strasznie jak się dowiedziałem, że nowe Saints Row będzie (no już wiem, że niewiele ma to wspólnego z SR), potem widziałem te wujowe oceny i się wstrzymałem z kupnem, no ale chyba najwyższy czas? Pomocy : D

  • Nie wiem gdzie widziałeś te wujowe oceny, przecież ta gra nie jest tragiczna. Na metacritics PCtowa wersja ma średnią 68% 😉 Jeśli podobało Ci się Saints Row to warto sprawdzić. Bawiłem się nieźle ale po pewnym czasie gra staje się monotonna, niestety większość misji jest stworzona według takiego samego schematu.

   • Ze względu, że wiele recenzentów nie umie obecnie oceniać gier (bo na przestrzeni lat wraz ze zwiększaniem się standardów w jakości gier, surowość recenzencka nie wzrastała) teraz mamy idiotyczną sytuację, gdzie nawet przy 50% nie uważa się gry za średniaka (pomimo bycia pomiędzy 0%, a 100%), a poniżej 60%, czasami 70% już wiele osób uważa, że gra jest słaba.

    Dlatego jak ktoś ocenia gry w jakiejkolwiek skali (czym większa, tym gorsza) tym bardziej należy omijać jego recenzję. Widziałem wiele sytuacji, w której np. ktoś chwalił grę, nie wymieniał zbytnio minusów (albo nie wymieniał w cale) i wystawiał dość niskie oceny (z rakiem branży gier zwanym ign na czele). Ale hej, potem oni robią „magiczne rankingi top xx”, które ładnie wyglądają i są świetnym click-baitem i nabijaczem odwiedzin.

  • Suicide Machine

   Nie jest tragiczna. Głównym problemem są tu misje związane z bazami wroga, które tak praktycznie są jedną i tą samą mapą (a raczej mapą wygenerowaną z tych samych pomieszczeń) i którą to trzeba wiele, wiele, wiele razy przejść, to tego stopnia, że aż robi się to strasznie nudne i nawet solidna mechanika gry i zróżnicowane postacie jakimi przyjdzie nam grać, w tym nie wiele pomagają. Z drugiej strony – Saints Row 3 zmuszał nas do robienia wielu naprawdę tendencyjnych misji, więc w porównaniu z nim, wiele gorzej AoM znowu nie wypada, więc jeśli byłeś w stanie przetrawić SR3, to i z AoM nie powinno być zbyt wielu problemów.

  • Największym minusem tej gry to brak coopa

  • Dobra gra, ja za takie pieniądze kupiłem i nie żałuję. Przeszedłem całą i w sumie dobrze mi się w to grało. Optymalizacja trochę ssie, ale tragedyji nie ma. Za niecałe 30zł jak najbardziej się opłaca.

  • Może zbiorczo odpowiem pod własnym postem.
   @lowcygier-084b6fbb10729ed4da8c3d3f5a3ae7c9:disqus Recenzje na YT i steamie mówiące głównie o braku optymalizacji i właśnie nudzie i nudzie. Tyle, że tak jak napisał @ponymachine:disqus, i w SR3 i w 4 każda aktywność poboczna to było kilka schematów na krzyż, powtarzających się do usrania. Trudności z aczkami też są z tego co pamiętam, że perfekcja gry to taki ból w pupie jakich mało.
   No nic, chyba nie pozostaje mi nic innego jak zakup, dzięki chłopy.

  • Mi się gierka bardzo podobała, jedyne jej wady to dość słabe wykorzystanie miasta i pewna powtarzalność o ile chcesz wymaksować grę.

 • Da się zmienić język na tej stronie lub kupić bez rejestracji ?