Age of Wonders Planetfall + DLC za 100,79 zł w cdkeys

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Age of Wonders Planetfall + DLC za 100,79 zł w cdkeys"

  1. Akurat porównanie tej gry do hirołsów czy XCOMa nie oddaje zbytnio jej charakteru. Segment z mapą świata to wykapana cywilizacja, a turowe walki ogrywa się zupełnie inaczej niż w hirołsach i są znacznie bardziej skomplikowane.

    1. Twój koment stanowi właśnie przykłąd takiego nie potrzebnego komentarza. Nie jest mowa o komunikowaniu się tylko o radzie dot. kupna gry – czy to jasne? Chyba oczywiste jest że lepiej obejrzeć gejmplej na yt aniżeli pytać się o zdanie randoma, którego nawet gustu dot. strategi się nie zna bo dla jednych bedzie cos „wciągające” dla innych nie, tyle opinii ile graczy. Natomiast z dłuższego gameplayu można wyciagnąć własne samodzielne wnioski. Proste czy wciaz za trudne?

    2. A dlaczego problemem ma być pytanie czy warto kupić grę, na stronce dotyczącej kupowania gier?

     Do tego gejpleje bywają „sponsorowane”…

    3. To nie jest żadnym problemem. „Problemem” a raczej spamem są takie komentarze jak ten matt444m.

    4. Faktycznie nie potrzebnie w ogóle pisze. „Wiercikowi” dałem radę. Ma swój mózg, więc zrobi jak mu się podoba. Skoro ktoś/random mu tu napisze że wciaga i dlatego kupi to jego sprawa.

    5. Wciąga. Walka to na pewno nie poziom XCOM ale jest nieźle. Jestem na drugiej misji kampanii dopiero, popróbowałem trochę scenariusza jednego a już kilka ładnych godzin za mną. Dopiero właściwie liznąłem grę i cały czas mam ochotę na więcej. ?

    6. OGARNIJCIE się ludzie, to nie kampania wyborcza.

     Barburofelis – dzięki za odpowiedź.

     matik – dziękuję że oświeciłeś mnie że są gameplay’e na youtubie. Co teraz zrobię z tą wiedzą, nie wiem, zastanowię się.

   1. Porownanie segmentu mapy do civ jest mega chybione. To nawet nie jest namiastka tego, co jest civ. Dlatego seria AoW nie jest i nigfy nie byla 4X (niestety czesto jest takim mianem okreslana a jest to bardzo krzywdzace dla takiego np. Stellaris)