Afterfall Insanity za darmo oraz rabat na zakupy

Już wkrótce strona cdprojekt.info przestanie istnieć, a konta użytkowników przeniesione będą na cdp.pl. Każdy dotychczasowy użytkownik strony otrzyma grę niespodziankę – Afterfall Insanity oraz komiks Trzy Przygody Szerloka Bombla w formie kodu do wykorzystania na cdp.pl. Został on rozesłany na wasze maile!

Oprócz tego, z racji przeniesienia otrzymacie również kupon na 10 złotych do wydania na cdp.pl, przy minimalnej wartości zamówienia na 20 złotych.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Afterfall Insanity za darmo oraz rabat na zakupy"

  1. Mnie cdprojekt ma w (.) (a ja ich). Nie dostałem informacji o zamknięciu programu lojalnościowego i teraz też nic nie przyślą..

  2. Może, tyle, że nic nie dostałem poza spamem o lipnych promocjach. Mejl ten sam.

  3. To samo – nie dostałem maila o bonusie przy likwidacji z dnia na dzień punktów z gier pudełkowych parę miesięcy temu, teraz też nic., a sporo pudełek od cdprojekt kupiłem. Chrzanić taki PL „byznes” w kt\rótkich majteczkach, bo inaczej takiego „customer support” nazwać nie można, zwłąszcza jak przyzwyczai się trochę do jakości obsługi kupując np: na Amazonie.