Games with Gold

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion i Star Wars: Republic Commando już dostępne w Games with Gold

Xbox One

Adventure Time: Pirates of the Enchiridion – od 1 do 31 marca

Xbox 360 + Xbox One

Star Wars Republic Commando – od 1 do 15 marca

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Adventure Time: Pirates of the Enchiridion i Star Wars: Republic Commando już dostępne w Games with Gold"

   1. Widzisz. To działa tak że jak ktoś ma 2 konsole to nie komentuje głupio. Chociaż patrząc na ofertę gwg w tym miesiącu, to dla mnie konkret, bardzo dobry republic commando, mgr: revengence i do tego Plants vs zombies na którego poluję bardzo długi czas

    1. Ja nie mam Pleja i nie włażę na każdy post o nim i nie komentuję, że dają g. Mnie to nie interesuje. Interesuje mnie to, że za mniej niż 160zł rocznie dostaję 48 gier. I zawsze trafi się coś ciekawego. A ten włazi wszędzie, pisze jedno zdanie i jęczy non stop. Potem się dziwić, że głupie wojenki. Koleś cieszy się z gry w plusie, która w goldzie była rok temu. A jak była w goldzie to pewnie rżał, że badziewie dają ?

    2. Wystarczy wejść na twój żałosny profil żeby zobaczyć, że włazisz. Trolujesz i to niezwykle nieudolnie bo nawet śmieszy nie jesteś.

 1. W porównaniu do PS to MS jest strasznym żydem jeżeli chodzi o te gry z Live…

 2. Na adventure time czailem się od dłuższego czasu. Podobno nie jest najgorsze, ale poniżej 80 nie schodził z ceny