Promocja na PlayStation Plus
Sklepy: Tagi:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Abonament PlayStation Plus na 12 miesięcy za 168,19 zł w cdkeys"

 1. Dobry deal. Wziąłbym gdybym ostatnio już nie kupił rocznego. Na razie do 2020 wystarczy ?

  1. A ja kupiłem. Ostatnio czekałem na deal jakikolwiek… w dniu gdy na Łowcach pojawił się zdjęło mi z automatycznego przedłużenia pełną kwotę. :/ Teraz względem tego to ponad 72zl taniej. Plus mam spokój na 2 lata.

   1. Dwa razy wywaliło mnie przy potwierdzaniu płatności kartą. Masz może informacje czy inne osoby miały takie problemy?

    1. ja kupiłem bez problemu, nie chcieli żadnego skanu dowodu a klucz przysłali do minuty. Tylko, że zapłaciłem 170,09 zł co i tak jest bardzo dobrą ceną.

 2. Cześć, mieliście tak z tym cdkey, że chcą skan dowodu lub innego dokumentu? Wcześniej kupowałem i nie było takich formalności. Nie bardzo chce mi się takie cuda robić dla 10-15 zł w porównaniu do ofert innych sklepów.

  1. Od marca zmieniły się przepisy i teraz wiele instytucji bankowych wymaga weryfikacji tożsamości. Czym płacisz ?

   1. Paypal z Master Card, wysłałem im w końcu to zdjęcie dowodu i przeszła transakcja ale dziwne, że kupowałem kilka razy w cdkeys i było bez takich formalności.

    1. PayPal to wprowadził od 1 kwietnia. Jak masz konto paypal to powinno tylko raz zapytać o dokument.

 3. Dzieki za cynk. Kupione przez VPN za EURO i Revolutem. 162zl
  Kod przyszedl na maila po kilku sekundach. Co do weryfikacji to stronka chciala potwierdzenia numeru telefonu. Co ciekawe wtedy tez pojawil sie komunikat zeby wylaczyc VPN 🙂