7 nowych gier w usłudze Xbox Game Pass na PC w październiku

W październiku do usługi Xbox Game Pass na PC trafią następujące gry:

 • F1 2018
 • Lonely Mountains Downhill
 • Minit
 • The Outer Worlds
 • Saints Row IV: Re-Elected
 • State of Mind
 • Stellaris

Przypominamy, że można aktualnie skorzystać z promocji, w której nowi użytkownicy mogą wykupić 2 miesiące abonamentu za 8 zł.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "7 nowych gier w usłudze Xbox Game Pass na PC w październiku"

 1. Super! Świetnie! A jak to wszystko ograć, to już pytanie bez odpowiedzi. Kolejny darmowy miesiąc będzie na Originie, był na UBI+, a przecież są jeszcze darmówki wszelakie i na końcu te, które się kupiło. Te najdroższe czekają w kolejce, bo tyle darmowych abonamentów z nowymi grami. Ale spoko, tak naprawdę kocham klęskę urodzaju!

  1. Podziwiam, że tak wam chce się bawić w te wszystkie abonamenty. Tak jak sam wspomniales, tyle gier się kupiło, tyle się dostało ostatnio od epicka, a tu jeszcze zakładać konta po abonamentach, podpinać karty kredytowe i cisnąć tylko wybrane gierki, bo za miesiąc się kończy darmowy trial. Ja tam wolę na spokojnie ogrywać swoją kupkę wstydu i nie dodawać do tego kolejnych tytułów z takich usług, ale co kto lubi.

   1. Ja jeszcze jestem uczniem więc każda złotówka jest na wagę złota. Ostatnią grę jaką kupiłem to była Forza Horzion 4 na premierę. Teraz cały czas jakiś abonament używam 😀

    1. Doskonale rozumiem wyciskanie każdego grosza z ciasnego budżetu, szczególnie teraz, gdy nowe gry potrafią kosztować ponad 300 zł. Na szczęście ostatnio jest wysyp darmówek i tanich nowych abonamentów. Wg. mnie warto skorzystać, bo nie wiadomo czy sytuacja taka się powtórzy.

   2. Łatwo nie jest, bo rzeczywiście te gry się bardziej ciśnie, bo abonament się skończy. A już instalowanie jakiegoś kolosa jak np. Imperator Rome z Game Pass nie ma sensu (oprócz lekkiego pogrania i zobaczenia czy fajna (tak wiem, podobno łatwa i tak dalej, ale i tak długa)), bo to gry na setki godzin. Ale te krótsze, nowe i ciekawe da się ograć, tylko trzeba wybrać sobie takie, które da się realnie ukończyć. No, ale łatwo nie jest 🙂 i te abonamenty rozwaliły mi porządek grania w to, co już miałem zainstalowane.

 2. Błąd w tytule newsa. Powinno być „7 gier w usłudze (…)”, bo te gry przecież wcale nowe nie są. Stellaris jest stary, F1 2018 to też już stara gra, itd. Ktoś nieobeznany w temacie może się później bardzo rozczarować i załamać psychicznie, jak pochwali się kolegom, że właśnie zaliczył same nowe gry i zacznie wymieniać tytuły, a oni go wysmieją, że przespał chyba premiery tych gier.

  1. 7 gier oznacza, że jest tylko 7 gier a nie więcej. Dobrze jest napisane bo ich w usłudze nie było więc dla niej są nowe.

   1. A jeśliby czepiać się dalej, to napisanie „Dodano 7 kolejnych gier do usługi…” 🙂

    PS. Jeśli ktoś by się pochwalił tymi „nowymi” grami nie patrząc co to za gry, tym bardziej, że F1 2018 rzuca się mocno w oczy, na pierwszym miejscu (!), słusznie byłby wyśmiany za brak myślenia i lenistwo.