Cena z kodem zniżkowym BOTR25

-71% – 7 Days to Die – £5.42 (26,60 zł) – Steam

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "7 Days to Die za 26,60 zł w GMG"

  1. Dołączam się. Jedyna gra, która wolał bym, żeby nie prędko wyszła z Early Accessu, bo updaty choć nie częste są świetne. Gra na dłuugie godziny.

   1. ale to gra chyba głównie multiplayer? Czy taki forever alone jak ja tez sobie spokojnie moze zagrac i na niczym nie straci?

    1. Niby multiplayer, ale możesz sam stworzyć sobie grę i spróbować przetrwać. Jednak zdecydowanie lepiej się gra z kimś. Ja tworzę grę/serwer gdzie kumpel dołącza i to co my tam odpierd…. to szok 🙂 Oczywiście jeśli nie masz nikogo do gry ze znajomych to możesz zagrać na serwerze only PVE i tam z kimś pograć – choć ja nie próbowałem i nie wiem jakie jest community w tej grze

    1. A co z optymalizacja u Was? Bo u mnie slabo mimo ze komputer mam dobry. Wieisiek 3 na ultra spokojnie w 60 klatkach a tu srednio z plynnoscia. Gram na singlu samemu.

    2. No niestety, optymalizacja jakaś bardzo dobra nie jest (chociaż i tak była poprawiona, gram od pierwszych wersji).
     U mnie tak samo wiesiek 60 fps a w 7 days na prawie full (wyłączając jakieś gówno-opcje) mam z 40-50 więc i tak nie najgorzej ale komp dobry.

 1. prawie 500h na liczniku mówi samo za siebie – byłoby więcej gdyby nie dom i rodzina.. no i zajawka w oczekiwaniu na alpha 17 😉 gra przednia – polecam każdemu kto lubi survivale z zombie.