Abonenci Origin Access Basic i Premier mogą grać w następujące nowo dodane tytuły:

– Pyre
– STAR WARS Jedi Knight: Dark Forces II
– STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast
– Chaos on Deponia

Dodatkowo, abonenci usług otrzymają kilka dodatkowych gadżetów w poniższych grach:

– Apex Legends
– Anthem
– Madden NFL 19

Abonament Origin Access Basic dostępny jest w cenach 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za rok, natomiast cena abonamentu Origin Access Premier wynosi 59,99 zł miesięcznie lub 419,99 zł za rok.

Dzięki za cynk Lukop.

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "4 nowe gry w usłudze Origin Access"

  1. Syndicate jest do wyrwania na śmieszne pieniądze na wyprzedażach Origin, więc to żaden problem

   1. No to sobie poczekam, niedawno przeszedłem Batlefronta II w singlu. Kampania świetna, gra przepiękna i zachodzę w głowę dlaczego nie zrobili porządnej długiej gry tylko taki zlepek średnio połączonych ze sobą misji. A w Anthem pograłem trochę w wersje demo i nawet dość taka gra. Mass Effect Andromeda to to nie jest.

    1. No niestety. Ale wiesz to jest taka kwadratura koła, bo gdyby stworzyli oddzielną pełnowymiarową grę pod singla na silniku z taka grafiką to byłby hit. Jak skończyłem tą kampanie (a właściwie dwie części kampanii) to miałem nieodzowne poczucie straconej szansy na naprawdę świetną grę a dawno już nie było dobrej gry w uniwersum gwiezdnych wojen. Force Unleashed 1 i 2 były widowiskowe i tak durne że się w pale nie mieści. Fabułę do tego to chyba pisał uczeń podstawówki na kolanie w czasie 5 minutowej przerwy.

    2. A co ty chcesz od Andromedy? Bardzo dobra gra, skończyłem ja jakoś z dwa miesiące temu. O niebo lepsza cześć od poprzedniej Mass Effect 3

    3. Tyle co pograłem jakieś półtory godzinki to całkiem przyjemna gra. Choć wolałbym głębszą linie fabularną.

    4. Jedyne GTA które mi się podobało to GTA 1 a w Wiedźmina grałem tylko w cześć pierwszą i ponieważ jest to moim zdaniem zdecydowanie najgorsza gra RPG na PC jaką w życiu widziałem i nawet stareńkie Jedni Knight miało o niebo lepiej zrobiony system walki na miecze (o późniejszych częściach nawet nie wspominając) Także ten nawet nie zawracałem sobie głowy kolejnymi wytworami tej firmy, więc nie kumam czym się ludzie przy Wiedźminie podniecają. Szczególnie że to wszystko oparte na raczej lichych książkach tego bufona Sapkowskiego więc nic nadzwyczajnego.

 1. Oby w tym roku dodali FIFĘ tak jak części inne niż 18, czyli w kwietniu :>

 2. Pyre jest bardzo dobre. Zdecydowanie nie jest to gra dla każdego, ale ja tam się zżyłem z bohaterami a na napisach końcowych lekko się wzruszyłem.
  Jeżeli ktoś szuka czegoś innego niż gra AAA lub typowy indie platformer – niech da szansę Pyre.

   1. I see what you did there ;). Niestety nie, inaczej zdecydowanie użyłbym tego by przemycić jakiś poznański żarcik o pyrach.

 3. Tylko w EA Access znowu nic. Miałem kilka lata ale zrezygnowałem kilka miesięcy temu i nie ma absolutnie żadnego powodu wrócić. cena PC/XO taka sama a na konsoli ułamek zawartości

 4. Nie widzę tych gier, tak samo jak nie widzę Jedi Academy. Ma ktoś tak? :/

  1. Przepraszam, miałem na myśli TIE Fighter, które dodano 2 miesiace temu i miesiac. Mam ten abonment od roku, o co chodzi? 🙁