18 dzień wyprzedaży na GOG.com

 width=Na GOG.com tym razem w promocji bundle  Assorted Indie Adventures za 19,93$.

W jego skład wchodzą następujące gry: Blackwell Bundle, Resonance, Botanicula, Gemini Rue, Machinarium: Collector’s Edition, To the Moon, Stacking.

Oferta jest ważna do jutra do godziny 16-tej.

 
 
Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "18 dzień wyprzedaży na GOG.com"

  1. Steam i GoG tej simy raczej słabo wypadają…po co mi 50% zniżki na Winter Sale jak w ciągu roku idzie wyłapać gry na większych przecenach?
    Szkoda bo 40+ gier na wishlist jest ^^

    Greenmangaming jak na razie najlepsze oferty ^^ czekamy co jutro zapodają 🙂

  2. Byłoby miło z tym Gods and Kings zaiste.

    Weź ktoś coś zrób z tym gog, tyle bym tam gier chciał kupić XD

  3. @aotje-ja też mam nadzieję, że GOG nas jeszcze pozytywnie zaskoczy. Póki co jedną z nielicznych dziennych ofert(nie licząc darmowego Duke’a 3D 🙂 ), którą uważam za naprawdę dobrą, była ta na przygodówki Telltale-80% na pojedyńcze tytuły (a raczej serie, bo większość przygodówek Telltale jest w formie odcinków) rzeczywiście dało się odczuć, sam skorzystałem z tej oferty. Niestety, ciągle nas tymi zestawami raczą, a byłoby super, gdyby przeceny tyczyły się raczej pojedyńczych gier. Niektóre zestawy są naprawdę dobre, jak choćby ten składający się z Giana Sisters, Mutant Mudds, La Mulana, Snapshota i Capsized… tylko co z tego, skoro aż 3 gry z tego były w różnych bundlach.A ceny zestawów nie zachęcają, no chyba że komuś naprawdę odpowiadają wszystkie tytuły i jest w stanie wysupłać od razu te kilkanaście $ (dochodzi tu czynnik psychologiczny-w ciągu tych wszystkich wyprzedaży spokojnie wydajemy mniej więcej taką albo i większą sumę, ale jest to rozłożone na pojedyńcze tytuły).