Ori and the Blind Forest Definitive Edition za ok. 24 złote w 2Game

Cena z kodem zniżkowym COMMUNITY2GAME

-68% – Ori and the Blind Forest Definitive Edition – £4,80 (24,06 zł) – Steam

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Ori and the Blind Forest Definitive Edition za ok. 24 złote w 2Game"

  1. Spoiler alert: nie pojawi się. Gra była w dawnym Humblu. Nie wiem czy w Monthly, czy zwykłym, ale sam ją ominąłem, a bardzo chciałem. Potem kupiłem, ale tak czy siak, ze 2-3 lata temu co najmniej Ori pojawiło się w Humble Bundle.

    1. Nie będę się zakładał, bo nie wiem kiedy było. Pamiętam tylko, że bardzo chciałem tę grę, a od kogoś dowiedziałem się, że był. Pamiętam, że mniej więcej od tamtego czasu zacząłem w ogóle kupować Humble Bundle, a wcześniej nawet nie zwracałem niestety na to uwagi, a szkoda.

  1. Przynajmniej nie będzie na Epicu. Lepszy Windows Store niż jakiś podrzędny pionek, który myśli, że jest kimś ważnym.

   Myślę też, że mimo wszystko gra pojawi się na Steam w przyszłości, nawet jeśli nie na premierę. Wiele osób hejci (bezpodstawnie) Windows 10, więc mają swoje przestarzałe Siódemki i Ikspeki (bo 8 też zły przecież), a reszta i tak (tak samo jak ja) nie chce kupować na innej platformie.

   Ja poczekam 2-3 lata, jak na Steam nie trafi, kupuję na Windowsa. Gra zbyt dobra by jej nie kupić. Ale na wersję Steamową poczekam.

   1. No i mnie sie tak wydaje, tym bardziej ze to nie keyshop. Jaka jest szansa na to, ze bedzie jedna z darmówek u epica?