Xbox Game Pass
  Polecamy

Tani Xbox Game Passa Ultimate - 13 miesięcy abonamentu za 147,95 zł (bez VPNa)! (akt.)

Przygotowaliśmy poradnik opisujący krok po kroku w jaki sposób uzyskać najlepszą na rynku promocję na Xbox Game Pass w wersji Ultimate (PC + Xbox + Live Gold)! Artykuł umożliwi Wam zakup 13 miesięcy abonamentu Microsoftu za 147,95 zł!

Uwaga

Poniższa instrukcja zadziała tylko dla nowych i powracających kont. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, abyście założyli nowe konto na Microsoft Store i na nim aktywowali tani abonament Xbox Game Pass. Po dołączeniu do subskrypcji będziecie mogli korzystać z benefitów usługi również na „podstawowym” koncie 🙂

Aktualizacja 6

Ceny w poradniku zostały zaktualizowane.

Poradnik dot. tego jak otrzymać 13 miesięcy Xbox Game Pass Ultimate za 147,95 zł!

  1. Kupujecie 6 miesięcy Xbox Live Gold z Eneba za €22.96 (104,52 zł) z kodem LOWCYGIER.
  2. Aktywujcie zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później z powrotem wyłączyć.
  3. Dokonujecie zakupu Xbox Game Pass na komputer PC na 1 miesiąc za 4 złote z Microsoft Store.
  4. Kupujecie 1 miesiąc Xbox Game Pass na XOne z Eneba za €9.54 (43,43 zł).
  5. Aktywujcie zakupiony kod na stronie redeem.microsoft.com, jednocześnie zgadzając się na włączenie płatności cyklicznych. Microsoft zaoferuje Wam za to dodatkowy miesiąc gratis. Płatności cykliczne można później z powrotem wyłączyć.
  6. Dokonujecie zakupu Xbox Game Pass Ultimate na 1 miesiąc za 4 zł z tego linka. Uzbierane 10 miesięcy zostanie przekonwertowane na Ultimate i łącznie otrzymacie 13 miesięcy XGPU! 🙂

Oferta dotyczy tylko nowych i powracających subskrybentów – zawsze możecie utworzyć nowe konto na Microsoft Store 🙂

Więcej poradników na tani Game Passa znajdziecie na TaniGamePass.pl 🙂


FAQ dot. poradnika na tani Game Pass

1. Czy metoda zadziała u mnie?

Możesz to łatwo sprawdzić. Wejdź w dwa linki do abonamentu za 4 zł – tu i tu. Jeśli jesteś zalogowany, a mimo to widzisz ceny 4 zł, wówczas kwalifikujesz się w całości do opisywanej tutaj promocji.

2. Mam już jeden z pojedynczych abonamentów (Gold / Game Pass PC / Game Pass Xbox). Czy mogę skorzystać?

Tak. Dni pojedynczego abonamentu, które posiadasz zostaną przekonwertowane na Ultimate i doliczone do łącznego czasu twojej subskrypcji.

Uwaga – jeśli posiadasz w tym momencie Xbox Game Pass na konsolę, to nie kupuj kodu na 1 miesiąc z Eneba opisywanego w punkcie 4. – kod NIE zadziała dla aktywnych subskrybentów!

3. Mam już Xbox Game Pass Ultimate. Czy mogę przedłużyć abonament tą metodą?

Niestety nie :/ Masz dostępne dwa wyjścia:

  1. Poczekaj aż twój abonament wygaśnie i wtedy wróć do tego artykułu.
  2. Załóż drugie konto na Microsoft Store i zgarnij na nim 13 miesięcy za 147,95 zł. Po podpięciu drugiego konta na konsoli, nie będzie problemu z graniem w gry z Game Passa oraz zbieraniem achievementów na podstawowym koncie.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.