Premiera PC Building Simulator 2

Złóż PC z kartą RTX 4090 za jedyne 79,91 zł! Premiera PC Building Simulator 2 już za 2 dni

Już za dwa dni premiera PC Building Simulator 2! 12 października na rynku zadebiutuje oficjalnie również karta GeForce RTX 4090. Przypadek? Nie można tego wykluczyć 😉 Jeśli chcecie złożyć swój wymarzony, gamingowy PC bez wydawania fortuny, to sklep Epic Games Store ma dla Was specjalną promocję. W ramach premierowej oferty możecie zakupić pre-order PC Building Simulator 2 w promocyjnej cenie. Druga odsłona cyklu dostępna jest za jedyne 79,91 zł!

Promocyjna cena obowiązuje do 1 listopada.

Premiera PC Building Simulator 2 została zaplanowana na 12 października 2022 roku.


Premiera PC Building Simulator 2 na PC

Nowa odsłona cyklu w wersji na PC pojawi się na rynku już 12 października. PC Building Simulator 2 będzie dostępne wyłącznie na platformie Epic Games, stając się kolejnym czasowym tytułem ekskluzywnym. Następca szalenie popularnego i dobrze ocenianego PC Building Simulator (94% pozytywnych opinii na Steam, spośród ponad 36000 recenzji) ponownie pozwoli nam rozwinąć komputerowe imperium.

Gracze otrzymają do dyspozycji kompletną symulację naprawiania, składania i personalizowania PC. W nasze ręce trafi ponad 1200 licencjonowanych komponentów od 40 znanych marek, dzięki którym będziemy mogli stworzyć PC naszych marzeń. Dostosowywać można wszystko, począwszy od podkręcania procesora i karty graficznej, a skończywszy na montażu ulepszonego chłodzenia wodnego. Całość będziemy mogli przetestować używając benchmarków 3DMark i Cinebench.

Cena PC Building Simulator 2 bez zniżki wynosi 88,79 zł. Tytuł aktualnie dostępny jest wyłącznie na platformie Epic Games Store:


Gdzie kupić tanio PC Building Simulator na Steam?

Jeśli chcecie sprawdzić poprzednią odsłonę serii, to w poniższym zestawieni znajdziecie najlepsze oferty na tanie PC Building Simulator (klucz Steam):


Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.