Zagraj w Mortal Kombat 1 już dziś! Sprawdź, jak uzyskać wczesny dostęp przed premierą

Fani bijatyk mają w tym roku kolejny powód do radości. Wkrótce, bowiem 19 września zadebiutuje Mortal Kombat 1, dwunasta odsłona krwawej serii o turnieju sztuk walki. Twórcy umożliwili graczom wcześniejszy dostęp do produkcji, dzięki czemu możecie rozpocząć rozgrywkę jeszcze dzisiaj. Gra ukaże się na konsolach Sony PlayStation 5, Xbox Series X, PC, a także Nintendo Switch.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy artykuł pod kątem cen wydania cyfrowego. Dodaliśmy również informację o recenzjach. Mortal Kombat 1 to kolejna, solidna odsłona serii!

Uzyskaj wczesny dostęp do Mortal Kombat 1 dzięki edycji Premium

Kupując wyższą wersję Mortal Kombat 1 Premium Edition otrzymacie wczesny dostęp do produkcji studia NetherRealm Studios już 14 września, czyli na pięć dni przed właściwą premierą. Edycję Premium zakupicie zarówno w wersji fizycznej jak i cyfrowej. Poniżej znajdziecie aktualne oferty na nadchodzącą bijatykę.

Mortal Kombat 1 Premium Edition – wersja cyfrowa

Cyfrowe wydanie Mortal Kombat 1 Edycja Premium jest dostępne na PS5, Xbox Series X oraz Nintendo Switch z poziomu sklepu danej platformy. Gra w wersji na komputery osobiste ukaże się na Steam.

Mortal Kombat 1 Edycja Premium PS5
Mortal Kombat 1 Edycja Premium PS5
PlayStation Store4x giftcard 100 PLN +1x giftcard 50 PLN
391,81 zł
PlayStation Storecena bez giftcardów
449 zł

Jeśli chcecie obniżyć cenę gry, skorzystajcie z tanich kart podarunkowych. Pozwoli to Wam zaoszczędzić dodatkowe złotówki. Rekomendujemy wybór giftcardów o wartości 4x 100 PLN i 1x 50 PLN. Jeśli nie wiecie, jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store, zajrzyjcie do naszego poradnika. Poniżej zamieściliśmy najlepsze oferty na doładowania.

Cyfrową wersję Mortal Kombat 1 Premium Edition na Xbox Series kupicie taniej dzięki ofertom widocznym w widżecie poniżej.

Oferty na Mortal Kombat 1 Edycja Premium na Nintendo Switch znajdziecie poniżej.

Mortal Kombat 1 Premium Edition Nintendo Switch
Mortal Kombat 1 Premium Edition Nintendo Switch
Nintendo eShop3x 120 PLN giftcard + 1x 70 PLN giftcard
408,50 zł
Nintendo eShopcena bez giftcardów
419,00 zł

Cenę możecie obniżyć wybierając doładowania o wartości 3x 120 PLN i 1x 70 PLN. Dla posiadaczy konsol Nintendo Switch również przygotowaliśmy poradnik, jak aktywować karty podarunkowe w Nintendo eShop.

Mortal Kombat 1 Premium Edition na PC kupicie już za około 310 złotych. Widżet z ofertami zamieściliśmy poniżej.

Co zawiera Mortal Kombat 1 Premium Edition?

Oprócz wcześniejszego dostępu do gry już 14 września, otrzymacie także:

  • Grę Mortal Kombat 1
  • Kombat Pack 1 (Quan Chi, Ermac, Takeda, Omniman, Homelander, Peacemaker)
  • 1250 Smoczych Kryształów (waluta do wykorzystania w grze)

Recenzje Mortal Kombat 1 zwiastują mocne uderzenie

W sieci pojawiły się pierwsze recenzje nowej bijatyki NetherRealm Studios. Krytycy są zachwyceni różnorodnym zestawem wojowników i przejściem gry na kolejny, next-genowy etap. Średnia ocen na portalu Opencritic wynosi 87/100, z kolei średni Metascore jest równy 85/100.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.