Pre-order Lies of P

Zagraj w Lies of P już dziś. Sprawdź jak uzyskać wczesny dostęp przed premierą

Łowcy, jeśli jesteście fanami gier typu soulslike to prawdopodobnie czekacie na Lies of P. Przygody Pinokia poszukującego Gepetta trafią 19 września na PC oraz konsole PlayStation i Xbox. Nie musicie jednak czekać tak długo. Twórcy zapewnili wcześniejszy dostęp na 3 dni przed premierą wszystkim, którzy kupią edycję Deluxe. Jeśli więc chcecie zagrać w ten tytuł już dziś, sprawdźcie nasz wpis.

Uzyskaj wczesny dostęp do Lies of P dzięki edycji Deluxe

Decydując się na zakup Lies of P Deluxe Edition otrzymacie możliwość w zagrania w najnowszy tytuł NEOWIZ już dziś. Poniżej znajdziecie oferty na cyfrowe wydanie tej edycji nadchodzącego soulslike’a.

Lies of P Deluxe Edition PS4 / PS5
Lies of P Deluxe Edition PS4 / PS5
PlayStation Storepłatność giftcardami 2x 140 PLN + 50 PLN
278,20 zl
PlayStation Storecena bez giftcardów
320,99 zł

Jeśli chcecie obniżyć cenę tytułu, możecie skorzystać z kart podarunkowych o wartości 50 i 140 PLN. Jeśli nigdy wcześniej nie korzystaliście z tej metody płatności, skorzystajcie z naszego poradnika jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store. Poniżej znajdziecie najciekawsze oferty na doładowania.

Lies of P Deluxe Edition dostępne jest również na konsole Xbox One i Xbox Series. W sklepie Microsoft tytuł dostępny jest od 320,99 zł.

Lies of P Deluxe Edition XOne / XSX|S
Lies of P Deluxe Edition XOne / XSX|S
Xbox Storepłatność giftcardami 3x 100 PLN + dopłata 20,99 zł
311,42 zł
Xbox Storecena bez giftcardów
320,99 zł

Także w Xbox Store możecie skorzystać z tanich doładowań w celu obniżenia ceny tytułu. Polecamy skorzystać z kart podarunkowych o wartości 100 PLN. Jeśli potrzebujecie promocji z aktywacją giftcardów, skorzystajcie z naszego tekstu tłumaczącego jak aktywować karty podarunkowe w Xbox Store

Lies of P jest również dostępne na PC. Jeśli chcecie zagrać w ten tytuł już dziś, musicie zapłacić 234,54 zł.

Jeśli natomiast wolicie poczekać, bądź ograć tytuł w Game Passie, zapraszamy Was do przeglądu ofert na podstawową wersję gry.

Przegląd ofert na Lies of P: cena, premiera, Xbox Game Pass. Gdzie kupić steampunkowego soulslike'a najtaniej?

Zawartość Lies of P Deluxe Edition

W skład cyfrowej wersji Lies of P Deluxe Edition wchodzą:

  • gra na wybraną platformę,
  • ubranie psotnej marionetki,
  • czapeczka paradna psotnej marionetki,
  • ulubiony płaszcz wielkiego Venigniego,
  • okulary wielkiego Venigniego,
  • maska zakładana przez przygotowujących się do święta.

Recenzje Lies of P

W sieci pojawiły się już recenzje Lies of P. Krytycy docenili tytuł, który w serwisie OpenCritic posiada ocenę 82/100 oraz może pochwalić się MetaScore 81/100.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.