Zagraj w Hogwarts Legacy trzy dni wcześniej! Sprawdź najlepsze ceny wersji Deluxe na PC, PS5 i Xbox Series (akt.)

Premiera Hogwarts Legacy już za nami. Gracze, którzy kupili Deluxe Edition, mogli wskoczyć do gry już 7 lutego. Dzięki specjalnemu wydaniu bramy Hogwarty otworzyły się aż trzy dni przed oficjalną premierą gry (10 lutego). W tym artykule znajdziecie wszystkie najlepsze oferty na Hogwarts Legacy Deluxe Edition.

Aktualizacja

Zaktualizowaliśmy wszystkie ceny podane w artykule.

Hogwarts Legacy Deluxe Edition na PC za 229,10 zł zamiast 309 zł – zagraj już teraz!

Wszystkie najlepsze oferty na pecetowe Hogwarts Legacy Deluxe Edition znajdziecie w poniższym zestawieniu ofert:


Hogwarts Legacy Deluxe Edition na Playstation 5 za 328,84 zł zamiast 359 zł – zagraj już teraz!

Niestety, pudełkowe wydanie Hogwarts Legacy Deluxe Edition na PS5 wyprzedało się we wszystkich polskich sklepach. Jedyną możliwością zagrania w Dziedzictwo Hogwartu trzy dni wcześniej na konsoli Sony jest kupienie cyfrowego wydania:

*Jak kupić wersję Deluxe taniej przy pomocy giftcardów?

Krok 1. Kup w sklepie Kinguin karty podarunkowe do PS Store o łącznej wartości 300 zł:

Krok 2. Zakupione doładowania aktywuj na swoim koncie PlayStation Network. Zaloguj się w przeglądarce na stronie PlayStation, kliknij w avatar konta (prawy górny róg strony), a następnie naciśnij przycisk Wykorzystaj kod.

Krok 3. Kup Hogwarts Legacy Deluxe Edition PS5 / PS4 w Playstation Store korzystając z doładowanych 300 PLN na koncie PSN. Brakujące 59 zł dopłać inną metodą płatności (np. kartą). Ostateczna cena za Dziedzictwo Hogwartu Deluxe Edition wyniesie 322,50 zł.

Premiera Hogwarts Legacy Deluxe Edition na PS5 miała miejsce 7 lutego o 00:00.

Hogwarts Legacy Deluxe Edition na Xbox Series X|S za 291,01 zł zamiast 359 zł – zagraj już teraz!

Pudełkowa wersja Hogwarts Legacy Deluxe Edition na konsole Xbox jest także wyprzedana. Jedyną opcją na zdobycie wersji Deluxe jest zakupienie wersji cyfrowej ze sklepu Microsoftu.

*Jak kupić wersję Deluxe z Brazylii przy pomocy giftcardów?

Jeśli chcecie zaoszczędzić na cyfrowym wydaniu Hogwarts Legacy Deluxe Edition w Xbox Store, postępujcie zgodnie z poniższą instrukcją:

Krok 1. Kupcie karty podarunkowe do brazylijskiego Xbox Store o łącznej wartości 350 BRL w sklepie w GAMIVO:

Wyłączcie w GAMIVO wszystkie dodatkowe usługi typu „ochrona kupujących”, Podana cena uwzględnia prowizję za płatność BLIKiem.

Krok 2. Będąc zalogowanym na PC swoim kontem Microsoftu, przejdź do Ustawień Windowsa, po czym wybierz kolejno zakładki Czas i Język oraz Język i Region. Tutaj należy zmienić region Windowsa z Polski na Brazylię, dzięki temu aktywujecie brazylijskie karty podarunkowe.

Krok 3. Nadal z poziomu PC wejdź do aplikacji Microsoft Store. Kliknij na avatar profilu w prawym górnym rogu sklepu i wybierz Zrealizuj kod lub karty upominkowe, gdzie możesz aktywować wszystkie trzy giftcardy z GAMIVO.

Krok 4. Kup Hogwarts Legacy Deluxe Edition w brazylijskim Xbox Store korzystając w koszyku z doładowanego salda 350 BRL:

Voilà! Korzystając z powyższego sposobu obniżycie cenę Deluxe Edition w Xbox Store z 359 zł do 291,01 zł, co daje oszczędność aż 67.99 zł.


Zawartość Hogwarts Legacy Deluxe Edition

Wydanie Hogwarts Legacy Deluxe Edition zawiera:

  • grę Hogwarts Legacy na wybraną platformę
  • Wcześniejszy dostęp (na 72 godz. przed oficjalną premierą) – graj już 07.02 od godziny 00:00 na konsolach i 07.02 od 19:00 na PC
  • Ekskluzywną misję
  • Czarnomagiczny Zestaw elementów kosmetycznych
  • Czarnomagiczną furażerkę

Recenzje Hogwarts Legacy – jest świetnie!

W sieci pojawiły się już pierwsze recenzje Hogwarts Legacy. Obawy okazały się niepotrzebne – jest bardzo dobrze! W serwisie Metacritic przygody czarodziei w wydaniu na konsole nowej generacji zgarnęły imponujące 87/100 punktów Metascore. Wynik ten jest średnią z blisko 30 ocen recenzentów. Podobnie wygląda sytuacja w agregującym oceny serwisie Opencritic. Tytuł od studia Avalanche Software otrzymał rekomendację od 92% krytyków recenzujących grę.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.