Zagraj w EA SPORTS FC 24 już teraz! Sprawdź jak skorzystać z oferty

Electronic Arts przygotowało dla graczy, oczekujących na FIFA 24, specjalną ofertę, dzięki której będziecie mieli możliwość zagrania w EA SPORTS FC 24 przed premierą. I to aż 7 dni! Jeśli jesteście posiadaczami abonamentu EA Play, otrzymacie dostęp do wersji próbnej, ale też skorzystacie dodatkowo ze zniżki na edycję Ultimate, która umożliwia wcześniejszy dostęp do pełnego wydania FC 24.

Aktualizacja #3

Zaktualizowaliśmy ceny w artykule. Early Access do EA SPORTS FC 24 już wystartował!

Jak zagrać w EA SPORTS FC 24 przed premierą dzięki EA Play i Xbox Game Pass Ultimate?

Łowcy, subskrybenci EA Play mają możliwość wypróbowania EA SPORTS FC 24 na tydzień przed debiutem gry na rynku, 22 zamiast 29 września. Przypominamy, że usługa Electronic Arts jest dostępna również w ramach abonamentu Xbox Game Pass Ultimate, co poniekąd oznacza, że doczekamy się FIFA 24 w Xbox Game Pass. 😉

Zagraj w EA SPORTS FC 24 za jedyne 5 zł! Miesiąc subskrypcji EA Play tanio w PlayStation Store

Miesiąc dostępu do EA Play kosztuje zaledwie 14,99 zł, a dzięki niemu otrzymacie specjalną zniżkę na EA SPORTS FC 24 Ultimate Edition uprawniającym do pełnego, wczesnego dostępu do produkcji.

Premiera EA SPORTS FC 24 we wczesnym dostępie odbędzie się 22 września. Standardowe wydanie zadebiutuje dopiero 29 września.

Posiadacze komputerów osobistych mogą sięgnąć po wyższą wersję abonamentu EA Play Pro, zawierającego pełną wersję EA SPORTS FC 24. Miesięczny dostęp do usługi kosztuje w tym przypadku 54,90 zł.

Abonament EA Play dostępny w ramach Xbox Game Pass Ultimate

Jeśli jesteście subskrybentami flagowej usługi Microsoftu, automatycznie otrzymujecie dostęp do biblioteki gier i wersji próbnych dostępnych w ramach EA Play. Poradniki na tani Xbox Game Pass Ultimate możecie znaleźć w specjalnym wpisie.

Kup EA SPORTS FC 24 Ultimate Edition i ciesz się przedpremierową grą już teraz

Jeśli jesteście zwolennikami posiadania pełnej wersji gry i chcecie zagrać w nową piłkę od Electronic Arts wcześniej, pozostaje Wam zakup EA SPORTS FC 24 Ultimate Edition. Poniżej zamieściliśmy oferty na poszczególne platformy.

EA SPORTS FC 24 Edycja Ultimate PS4 / PS5
EA SPORTS FC 24 Edycja Ultimate PS4 / PS5
PlayStation StoreEA Play + 4x 100 PLN + 1x 50 PLN giftcard + dopłata 8,91 zł
396,20 zł
PlayStation Store5x 100 PLN giftcard + dopłata 9,90 zł
436,40 zł
PlayStation Storecena bez giftcardów
509,90 zł

Skorzystajcie z naszego poradnika jak aktywować karty podarunkowe w PSN, jeśli chcecie zostać przeprowadzeni krok po kroku przez proces kupna EA SPORTS FC 24 taniej. Dzięki specjalnej zniżce dla abonentów EA Play i kartom podarunkowym, możecie zaoszczędzić jeszcze więcej.

Najlepsze promocje na giftcardy 100 PLN oraz 50 PLN znajdziecie w tabelce:

Oferty na konsole Xbox One i Xbox Series X|S znajdziecie w poniższym zestawieniu.

Pecetowe wydanie EA SPORTS FC 24 Ultimate Edition kosztuje aktualnie około 347 złotych. Przypominamy, że dzięki tej wersji dołączycie do gry na tydzień przed premierą.

Tak samo jak w przypadku 10-godzinnego okresu próbnego, premiera FC 24 w wersji Ultimate została zaplanowana na 22 września.

Przegląd ofert EA SPORTS FC 24: preorder, cena, premiera, edycja. Gdzie kupić tegoroczny odpowiednik FIFA 24?

Zawartość EA SPORTS FC 24 Ultimate Edition

Cyfrowe wydanie EA SPORTS FC 24 Ultimate Edition zawiera:

  • Pełną wersję gry FC 24
  • Dostęp nawet 7 dni przed premierą – zagraj już 22 września
  • Niewymiennego Bohatera UEFA Champions League lub niewymienną Bohaterkę UEFA Women’s Champions League w Ultimate Team 27 listopada
  • 4600 punktów FC Points
  • Dostęp do kampanii Nike w Ultimate Team od 22 września
  • Piłkarza z kampanii Nike Ultimate Team na wypożyczeniu (24 mecze)
  • Strój Nike x EA SPORTS FC Ultimate Team
  • Niewymiennego piłkarza z drużyny tygodnia 1 Ultimate Team
  • Tylko Xbox: 1 miesiąc subskrypcji Xbox Game Pass Ultimate (dla nowych użytkowników)
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.