Zagraj w Diablo IV już teraz. Przegląd promocji na D4 Deluxe oraz Ultimate Edition

Kupując Diablo 4 w wersji Deluxe lub Ultimate możecie grać już teraz, chociaż data premiery Diablo IV została wyznaczona na 6 czerwca 2023 roku. Każdy posiadacz bogatszych wydań gry, gotowy do walki o świat Sanktuarium, będzie mógł się zmierzyć z hordami potworów i demonów, przemierzając wirtualną krainę. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie na najlepsze oferty cyfrowe na nowego hack and slasha Blizzarda, tak abyście mogli zagrać w Diablo 4 aż cztery dni przed oficjalną premierą.

Aktualizacja #3

Rozbudowaliśmy wpis o informacje na temat błędu 315306 na konsolach Sony. Zaktualizowaliśmy również wszystkie ceny w artykule.

Cena Diablo 4 Digital Deluxe i Ultimate Edition na konsolach Sony PlayStation 4 i PS5

Hack’n’slash w wersji na PS4 kosztuje 409 zł. Jeśli jednak skorzystacie z tanich doładowań PSN, możecie zaoszczędzić dobrych kilkadziesiąt złotych.

Diablo IV Deluxe (PS4 / PS5)
Diablo IV Deluxe (PS4 / PS5)Platforma: PS4 / PS5Sklep: Playstation Store
PS4 / PS5Playstation Store
349,91 zł zamiast 409 zł
Diablo IV Ultimate (PS4 / PS5)
Diablo IV Ultimate (PS4 / PS5)Platforma: PS4 / PS5Sklep: Playstation Store
PS4 / PS5Playstation Store
392,52 zł zamiast 459 zł

Aby uzyskać powyższcze ceny musicie skorzystać z tanich doładowań PSN. Do zakupu wersji Deluxe potrzebujecie 4 giftcardów 100 PLN, zaś do wersji Ultimate wymagany jest zakup 4 giftcardów 100 PLN oraz jednego 50 PLN.

Brakujące 9 złotych można dopłacić kartą lub Paypalem.

Poniżej znaleźć możecie też aktualne zestawienie promocji na doładowania PSN:

Jeśli nie wiecie jak korzystać z doładowań, zapoznajcie się z naszym poradnikiem, który wyjaśni Wam jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store.

Kup taniej Diablo 4 na Xbox One / Xbox Series i zagraj już teraz!

Grę Blizzarda w wyższych wersjach Digital Deluxe i Ultimate Edition kupicie również w Sklepie Xbox. Cena Diablo IV Digital Deluxe Edition wynosi 409 zł, chyba że… zgadliście, giftcardy :wink:

Diablo IV Deluxe (XOne / XSX)
Diablo IV Deluxe (XOne / XSX)Platforma: XOne / XSXSklep: Xbox Store
XOne / XSXXbox Store
362,06 zł zamiast 409 zł
Diablo IV Ultimate (XOne / XSX)
Diablo IV Ultimate (XOne / XSX)Platforma: XOne / XSXSklep: Xbox Store
XOne / XSXXbox Store
398,08 zł zamiast 459 zł

I w tym przypadku do uzyskania lepszej ceny musicie wykorzystać karty podarunkowe. Nabywcy wersji Deluxe potrzebują dwóch giftcardów 200 PLN, zaś do Ultimate najlepiej zakupić 2 giftcardy 200 PLN oraz 1 giftcard 50 PLN.

Brakujące 9 złotych można dopłacić kartą lub Paypalem.

Odsyłamy do naszego podanika, z którego dowiecie się jak aktywować giftcardy w Xbox Store. Poniżej przedstawiamy aktualne zestawienie tanich doładowań Xbox Store:

To nie wszystko! Najbogatszą wersję Diablo 4 Ultimate Edition na Xbox One i Xbox Series kupicie niezwykle tanio w amerykańskim MS Store. Zachęcamy Was do lektury, jeśli nie straszne Wam zakupy w innych regionach.

Dodatkowy rabat na Diablo 4 Digital Deluxe i Ultimate Edition na PC

Diablo 4 Digital Deluxe Edition na PC kupić można jedynie w sklepie Battle.net, a jego standardowa cena wynosi 89,99 EUR (406,26 zł). Ultimate Edition zostało wycenione na 99,99 EUR (449.19 zł). Możecie jednak nieco zaoszczędzić korzystając z kart podarunkowych do sklepu Battle.net :wink:

Diablo IV - Deluxe Edition
Diablo IV – Deluxe EditionSklep: Battle.net
Battle.net
392,61 zł zamiast 406 zł
Diablo IV - Ultimate Edition
Diablo IV – Ultimate EditionSklep: Battle.net
Battle.net
433,02 zł zamiast 449 zł

W tym wypadku, do uzyskania niższej ceny będziecie potrzebowali giftcardów o następujących nominałach – dla wersji Deluxe należy zakupić 1 giftcard 50 EUR i 2 giftcardy 20 EUR, dla wersji Ultimate potrzebujecie 2 giftcardy o wartości 50 EUR.

Oferty na doładowania do sklepu Blizzarda znajdziecie w poniższych zestawieniach.

Otrzymane po zakupie giftcardy należy aktywować na stronie Battle.net, po czym dokonać zakupu Diablo IV w odpowiedniej wersji przy użyciu salda konta.

Porównanie zawartości edycji Diablo 4

Jak już zapewne zauważyliście Diablo IV Deluxe oraz Ultimate dostępne są wyłącznie w cyfrowej dystrybucji. W ramach Digital Deluxe Edition i Ultimate Edition otrzymacie sezonowy karnet bojowy premium, unikatowe przedmioty kosmetyczne oraz ekskluzywny, wczesny dostęp do gry (od 2 czerwca 2023 roku). Poniżej znajdziecie tabelkę zawierającą szczegółowe porównanie poszczególnych wersji.

Porównanie zawartości edycji Diablo 4

Serwery Diablo 4 zostały otwarte. Gracze na PS4 i PS5 mierzą się z błędem 315306

Gracze którzy kupili Diablo 4 Deluxe Edition lub Ultimate Edition mogą już teraz wejść do Sanktuarium. Wczesny dostęp do serwerów gry został włączony 2 czerwca o godzinie 1:00 na PC, konsolach PlayStation i Xbox.

Nie wszystko potoczyło się po myśli Activision Blizzard. Korporacja była pewna, że premiera Diablo 4 odbędzie się bezproblemowo, jednak gracze na konsolach Sony zderzyli się z błędem 315306. Dziesiątki użytkowników reddita bije na alarm, szukając rozwiązania błędu związanego z „brakiem ważnej licencji na Diablo IV”. Jeśli dotknął Was błąd 315306 na PS4 lub PS5, rekomendujemy udanie się do PlayStation Store i ściągnięcie dowolnej darmowej gry (dema lub Free-2-Play). Według reddita ta jedna prosta czynność naprawia licencję Diablo 4.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.