Pre-order Diablo 4 taniej

Zagraj w betę Diablo 4 już jutro! Kup grą na konsole Xbox za 279 zł zamiast 349 zł w Microsoft Store

Wielkimi krokami zbliża się otwarta beta Diablo IV na Xbox One i Xbox Series. Wszystkim osobom, rozważającym zakup gry na konsole Xbox, polecamy zajrzenie do brazylijskiego Microsoft Store. Cyfrowe wydanie Diablo 4 na konsole Xbox kosztuje 279.12 zł, zamiast 349 zł.

Pre-order Diablo IV taniej w brazylijskim Microsoft Store:

Powyższą cenę uzyskacie dzięki tanim doładowaniom BRL z Instant Gaming:

Brak prowizji za płatność.

Premiera Diablo IV zaplanowana jest na 6 czerwca 2023 roku, jednak już jutro możecie wskoczyć na serwery dzięki otwartej becie, przygotowanej z myślą o wszystkich graczach.

Aktualizacja

Ceny w artykule zostały zaktualizowane.


Jak kupić Diablo 4 taniej w brazylijskim Microsoft Store?

Nasza instrukcja bezproblemowo przeprowadza krok po kroku przez aktywację doładowań do brazylijskiego Xbox Store. Używając tej metody zaoszczędzicie na pre-orderze Diablo IV aż 70 zł!

Krok 1. Kup karty podarunkowe o łącznej wartości 350 BRL w sklepie w Instant Gaming:

Brak prowizji za płatność.

Najlepsze aktualne oferty na doładowania BRL znajdziecie poniżej:

Krok 2. Będąc zalogowanym na PC swoim kontem Microsoftu, przejdź do Ustawień Windowsa, po czym wybierz kolejno zakładki Czas i Język oraz Język i Region. W tym menu zmień (tymczasowo!) region Windowsa z Polski na Brazylię, co pozwoli w następnym kroku na aktywowanie giftcarda BRL.

Krok 3. Wejdź do aplikacji Microsoft Store w Windowsie. Kliknij na avatar swojego profilu w prawym górnym rogu okienka sklepu i wybierz opcję Zrealizuj kod lub karty upominkowe. Wpisz i aktywuj każdą kartę podarunkową zakupioną w Instant Gaming.

Krok 4. Kup Diablo 4 w brazylijskim Microsoft Store korzystając w koszyku z doładowanego w Kroku 3. salda 350 BRL:

Xbox nie posiada blokad regionalnych, co za tym idzie Diablo IV z brazylijskiego sklepu będzie zawierało polską wersję językową. Po owocnych zakupach możesz przestawić region konta Windows z powrotem na Polskę. Zmiany regionu nie niosą ze sobą żadnych konsekwencji.

Wszystkich sympatyków Xboksów zapraszamy do grupy tematycznej na Facebooku, w całości poświęconej konsolom Microsoft Xbox One i Xbox SeriesŁowcy Gier Xbox.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.