Zagraj w Baldur's Gate 3 na PS5 już dzisiaj

Zagraj w Baldur's Gate 3 na PS5 już dzisiaj! Jak uzyskać wczesny dostęp 3 dni przed premierą?

Łowcy, jeśli z utęsknieniem wyczekujecie premiery Baldur’s Gate 3 na PlayStation 5, to mamy dla Was dobre wieści. W jedną z najlepszych gier tego roku możecie zagrać już dziś! Dostęp do świetnie ocenianego RPG Larian Studios na 3 dni przed oficjalną premierą uzyskacie kupując Baldur’s Gate 3 Digital Deluxe Edition. Specjalne wydanie zapewni Wam także zestaw cyfrowych dodatków. Edycja Deluxe została wyceniona na 359 zł, jednak, wykorzystując tanie karty podarunkowe do PlayStation Store, możecie zaoszczędzić ponad 40 zł!

Jak zagrać w Baldur’s Gate 3 na PlayStation 5 już dziś?

Oficjalna premiera Baldur’s Gate 3 na PlayStation 5 została zaplanowana na 6 września 2023 roku. Najwięksi fani gier RPG, którzy nie mogą doczekać się debiutu nowych Wrót Baldura, mogą rozpocząć zabawę już dziś! Aby uzyskać dostęp do gry aż 3 dni wcześniej, musicie zakupić Baldur’s Gate 3 Digital Deluxe Edition w PlayStation Store. Rozszerzona edycja kosztuje 359 zł. Cenę tego wydania możecie zmniejszyć do kwoty 317,14 zł, jeśli do opłacenia zamówienia wykorzystacie tanie karty podarunkowe. Polecamy Wam użycie giftcardów 3x 100 PLN i 1x 50 PLN. Pozostałe 9 zł możecie dopłacić inną formą płatności. Dzięki temu, przygotowaną przez Larian Studios historię poznacie już dziś (2 września 2023 roku, o godzinie 18:00)!

Aktualnie najlepsze promocje na doładowania 100 PLN i 50 PLN znajdziecie w poniższych tabelkach. Zachęcamy Was także do skorzystania z naszego poradnika, jeśli nie wiecie jak aktywować karty podarunkowe w PlayStation Store.

Co zawiera Baldur’s Gate 3 Digital Deluxe Edition?

Specjalne wydanie produkcji Larian Studios pozwala na zapoznanie się z tytułem 72 godziny przed oficjalną premierą. Do tego, w ramach Baldur’s Gate 3 Digital Deluxe Edition otrzymacie także:

  • pełną wersję gry Baldur’s Gate 3 na PS5
  • zestaw pieśni barda z Divinity
  • ekskluzywny motyw kości
  • pakiet skarbów z Rivellonu
  • sakwę wędrowca
  • dodatkową zawartość cyfrową do pobrania ze strony internetowej Larian Studios
PlayStation 5 to ósmy cud świata i szczyt możliwości branży gamingowej 😉 Jeżeli myślisz podobnie, dołącz do facebookowej grupy zrzeszającej fanów konsol SonyŁowcy Gier Playstation.
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.