yoshi's crafted world

Yoshi's Crafted World - Przegląd ofert przedpremierowych

Już wkrótce premiera kolejnej gry z sympatycznym Yoshim. Po raz kolejny będziemy mieli do czynienia z barwną i radosną platformówką – tym razem akcję osadzono jednak w świecie stworzonym z kartonu. Gracze będą przemierzać kolejne poziomy, zmagać się z wyzwaniami platformowymi oraz przeciwnikami, a także zajmą się szukaniem ukrytych przedmiotów. Ciekawie zapowiada się możliwość zdobywania kostiumów dla głównego bohatera, które zwiększą jego wytrzymałość w razie kontaktu z wrogami. W grze nie zabraknie też możliwości zabawy w trybie lokalnej kooperacji – inny gracz może dołączyć do zabawy i wcielić się w drugiego Yoshiego. Atrakcyjnie wypada też kolorowa i stylizowana na karton oprawa graficzna.

Yoshi’s Crafted World zadebiutuje 29 marca. Gra dostępna będzie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch.

Wersja cyfrowa

Cyfrową wersję gry możecie kupić w Nintendo eShop w cenie 249,80 zł. Za zakup otrzymacie 250 złotych punktów, które będziecie mogli wykorzystać do obniżenia ceny kolejnych zakupów o 12,50 zł. 

Wydanie pudełkowe

Wydanie pudełkowe najtaniej kupicie w brytyjskim Shopto.net, gdzie cena gry to 39,85 funtów, czyli ok. 198 zł, a wysyłka do Polski jest darmowa przy wyborze opcji bez śledzenia przesyłki. Do zamówienia otrzymacie też bonus w postaci etui na kartridż w kształcie jajka. 

Wśród polskich sklepów najlepiej wypada propozycja Matrixmedia.pl189 zł z dostawą od 9,90 zł (Paczkomaty InPost).

Bardzo podobną cenę ma też X-kom.pl199 zł z darmowym odbiorem osobistym w salonach tej sieci. Koszty wysyłki zaczynają się od 9,99 zł – najtańsza opcja to Paczkomaty Inpost.

Możecie też zdecydować się na zakup w Muve.pl z ceną 199,90 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu oraz dwoma bonusami – etui na kartridż oraz naklejkami z postaciami z gry.

Inne warte uwagi oferty:
Sklep.gry-online.pl – 198,90 zł + dostawa od 10,99 zł + naklejki i etui
Konsoleigry.pl – 199,99 zł + dostawa od 9,99 zł
Base.com – 39,85 funtów (198 zł) + dostawa za 1,49 funtów (7,40 zł)
Thegamecollection.net – 39,85 funtów (198 zł) + dostawa za 2 funty (9,95 zł)

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.