Wystartował pre-order Steam Deck - konsola przenośna Valve w przedsprzedaży od 1899 zł

Na platformie Valve można już złożyć pre-order Steam Deck. Konsola Steam dostępna jest w trzech wariantach, różniących się od siebie pojemnością i szybkością wbudowanych dysków oraz dodatkami – najdroższy zestaw oferuje m.in. szkło antyodblaskowe na wyświetlaczu. Cena Steam Deck zaczyna się już od 1899 zł:

Pre-ordery Steam Deck będą rozsyłane do graczy już w grudniu 2021 roku.

Urządzenie jest odpowiedzią Valve na deficyt sprzętu w segmencie handheldów. Steam Deck pozwoli na ogrywanie biblioteki Steam w trybie przenośnym. Konsola Steam pod względem użytkowania przypomina Nintendo Switch. Steam Deck będziemy mogli podłączyć do monitora lub telewizora, tym samym tworząc sobie przenośny mini-PC. Deck wspiera obsługę klawiatur i myszek. Więcej informacji, razem ze szczegółową specyfikacją podzespołów, znajdziecie w artykule poświęconym Steam Deck.

Steam Deck
Steam Deck

Łowcy, uważacie, że cena Steam Deck jest adekwatna do jakości, którą urządzenie sobą reprezentuje? Zamawiacie konsolę Steam w pre-orderze, czy wolicie zaczekać na pierwsze testy?

Sklepy:
Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.