Premiera Horizon Forbidden West: Burning Shores za nami. Grę możecie zakupić tanio w PlayStation Store dzięki doładowaniom PSN

Sony rozpoczęło przedsprzedaż dużego fabularnego dodatku do najnowszej gry Guerilla Games. Pre-order Horizon Forbidden West: Burning Shores został wyceniony na 89 zł, jednak tę kwotę możecie obniżyć do 82,70 zł i jednocześnie otrzymać 11 PLN na kolejne zakupy.

Pre-order Horizon Forbidden West: Burning Shores w PlayStation Store:

Cenę Horizon Forbidden West: Burning Shores obniżycie używając karty podarunkowej 100 PLN z Kinguinie:

Premiera Horizon Forbidden West: Burning Shores odbyła się 19 kwietnia. Łowcy, jeśli nie jesteście pewni, czy warto kupować najnowsze DLC, zapoznajcie się z naszą recenzją Burning Shores.

Aktualizacja 8

Ceny w artykule i dostępność ofert zostały zaktualizowane.


Bonusy do zamówień przedpremierowych Horizon Forbidden West: Burning Shores

Zamawiając dodatek w przedsprzedaży otrzymacie następujące elementy do wykorzystania w grze:

  • Strój Szkwału
  • Łuk wyborowy Szkwału

Jak kupić taniej Horizon Forbidden West: Burning Shores w PlayStation Store?

Postępuj zgodnie z poniższą instrukcją, aby zaoszczędzić na dodatku Horizon Forbidden West: Burning Shores jeszcze przed oficjalną premierą.

Krok 1. Kup giftcard do PlayStation Store o wartości 100 PLN w Kinguinie:

Więcej ofert na doładowania 100 PLN do PS Store znajdziecie w poniższym zestawieniu:

Krok 2. Aktywuj kartę podarunkową na swoim koncie PlayStation Network. Logując się w przeglądarce, kliknij w avatar konta, a następnie naciśnij przycisk Wykorzystaj kod.

Konto użytkownika PlayStation Store

Krok 3. Kup Horizon Forbidden West: Burning Shores PS5 korzystając z wcześniej doładowanych 100 PLN. Tym sposobem za rozszerzenie zapłacicie 82,70 zł zamiast 89 zł i dodatkowo zostanie Wam 11 PLN do wykorzystania na kolejne zakupy.

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.