Wolfenstein Youngblood jest kolejną odsłoną popularnej serii pierwszoosobowych strzelanek. Tym razem jednak głównym bohaterem nie jest B.J Blazkowicz, a jego córki – Jess i Soph. Bohaterki wyruszają do Paryża w poszukiwaniu ojca i staną do walki z przeważającymi siłami wroga. Do walki z nimi będziemy mogli wykorzystać przeróżne bronie, gadżety, a także pancerz wspomagany. Nowością będzie możliwość zabawy w kooperacji online, co pozwoli na stosowanie zupełnie nowych strategii i inne podejście do zabawy.

Wolenstein Youngblood zadebiutuje 26 lipca. Gra będzie dostępna na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

PC – wersja cyfrowa

Najniższą cenę znajdziecie w Gamivo.com, gdzie za klucz na platformę Bethesda.net zapłacicie 92,58 zł – aby osiągnąć taką cenę musicie użyć kodu rabatowego LOWCY5JULY. Do ostatecznej ceny musicie doliczyć jeszcze prowizję za płatność.

Również w Gamivo.com macie możliwość kupienia również gry Wolfenstein Youngblood w formie prezentu Steam. Ten jest nieco droższy i z kodem LOWCY5JULY zapłacicie za niego 97 zł + prowizja za płatność. 

Dobrą cenę gry na platformę Bethesda.net znajdziecie też w 2game.com, gdzie zapłacicie 20,66 funtów z kodem GG-DEALS, a więc około 97,86 zł

Możecie też zdecydować się na zakup w Cdkeys.com z ceną 102,39 zł – również w formie klucza do aktywacji gry na platformie Bethesda.net.

PC – wersja cyfrowa Deluxe Edition

Możecie zdecydować się tez na nieco droższą edycję Deluxe. Zawiera ona przepustkę Buddy Pass, która umożliwia zabawę w kooperacji z osobami, które nie posiadają tej gry. 

Edycję tę kupicie najtaniej w Gamivo.com – jest tam dostępna w cenie 107,13 zł (po uwzględnieniu kodu LOWCY5JULY).

Alternatywą może być zakup w Cdkeys.com w cenie 121,99 zł.

PC – wydanie pudełkowe

Cały nakład pudełkowy dostępny jest jako Deluxe Edition – oznacza to, że możecie liczyć na przepustkę Buddy Pass, która umożliwia zabawę w kooperacji ze znajomym, który nie posiada gry.

Najmniej zapłacicie w brytyjskim Base.com25,85 funtów za grę (122,46 zł) + 1,49 funtów za wysyłkę (ok. 7,06 zł). 

Zbliżoną ofertę ma też Shopto.net28,85 funtów za grę, czyli ok 136,70 zł i darmowa dostawa przy wyborze opcji bez śledzenia przesyłki.

W Polsce najniższą cenę znajdziecie w sklepach CDP.pl oraz Merlin.pl. Za grę zapłacicie 144,99 zł, a dostawa do kiosków Ruchu jest bezpłatna. 

Ciekawie prezentuje się tez oferta Mediamarkt.pl 149 zł z darmową dostawą kurierem oraz bonusem w postaci steelbooka.

Taką samą cenę, ale już bez dodatkowego steelbooka, znajdziecie też w Euro.com.pl, Mediaexpert.pl oraz Oleole.pl. W każdym z tych sklepów zapłacicie 149 zł z darmową dostawą kurierem.

Możecie też zdecydować się na ofertę X-kom.pl 149 zł z darmowym odbiorem osobistym w jednym z salonów tej sieci.

PlayStation 4 – wersja cyfrowa

W PlayStation Store za standardową wersję cyfrową zapłacicie 124 zł.

PlayStation 4 – wersja cyfrowa Deluxe

PlayStation Store za wersję cyfrową Deluxe (z przepustką Buddy Pass) zapłacicie 169 zł.

PlayStation 4 – wydanie pudełkowe

Cały nakład pudełkowy dostępny jest jako Deluxe Edition – oznacza to, że możecie liczyć na przepustkę Buddy Pass, która umożliwia zabawę w kooperacji ze znajomym, który nie posiada gry.

Najniższą cenę znajdziecie w brytyjskim Shopto.net, gdzie za grę zapłacicie 28,85 funtów, a więc około 136,70 zł. Wysyłka do Polski jest darmowa przy wyborze opcji bez śledzenia przesyłki.

Podobną ofertę ma też brytyjskie Base.com – 27,85 funtów za grę (131,90 zł) + 1,49 funtów za wysyłkę (7,06 zł).

W Polsce najlepiej wypada propozycja Mediamarkt.pl 149 zł za grę z bonusowym steelbookiem i darmową dostawą kurierem.

Taką samą cenę ma też Euro.com.pl, Mediaexpert.pl i Oleole.pl149 zł z darmową przesyłką kurierem, jednak już bez steelbooka. 

Możecie też zdecydować się na zakup w X-kom.pl w cenie 149 zł i z darmowym odbiorem osobistym w salonach tej sieci lub CDP.pl i Merlin.pl – 149,99 zł z bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu.

Xbox One – wersja cyfrowa

W sklepie Microsoftu za standardową wersję cyfrową zapłacicie 126,99 zł.

Xbox One – wersja cyfrowa Deluxe

sklepie Microsoftu za wersję cyfrową Deluxe (z przepustką Buddy Pass) zapłacicie 169,99 zł.

Xbox One – wydanie pudełkowe

Cały nakład pudełkowy dostępny jest jako Deluxe Edition – oznacza to, że możecie liczyć na przepustkę Buddy Pass, która umożliwia zabawę w kooperacji ze znajomym, który nie posiada gry.

Również w tym przypadku najmniej zapłacicie w Shopto.net 28,85 funtów, czyli ok. 136,70 zł. Wysyłka do Polski jest darmowa, jeśli zdecydujecie się na wybór opcji bez śledzenia przesyłki.

Niewiele więcej zapłacicie w Base.com27,85 funtów (131,90 zł) z dostawą do Polski za 1,49 funtów (7,06 zł).

Jeżeli chodzi o sklepy z Polski to najlepiej wypadają oferty popularnych elektromarketów. W Mediamarkt.pl zapłacicie 149 zł za grę ze steelbookiem i darmową dostawą kurierem.

Taką samą ceną znajdziecie również w Euro.com.pl, Mediaexpert.pl i Oleole.pl 149 zł z bezpłatną dostawą kurierem.

Alternatywa może być zakup w X-kom.pl za 149 zł z bezpłatnym odbiorem osobistym w salonach tej sieci lub CDP.pl oraz Merlin.pl149,99 zł z darmową dostawą do kiosków Ruchu.

Nintendo Switch – wydanie pudełkowe

Cały nakład pudełkowy dostępny jest jako Deluxe Edition – oznacza to, że możecie liczyć na przepustkę Buddy Pass, która umożliwia zabawę w kooperacji ze znajomym, który nie posiada gry.

Ponownie najtaniej wyniesie Was zakup w brytyjskich sklepach. W Shopto.net zapłacicie 28,85 funtów (ok. 136,70 zł) z bezpłatną dostawą przy wyborze opcji bez śledzenia przesyłki, a w Base.com27,85 funtów (131,90 zł) z dostawą za 1,49 funtów (7,06 zł).

W Polsce wyróżniają się dwie oferty: Powerplay.com.pl za 139,99 zł i dostawą od 7 zł listem poleconym ekonomicznym oraz X-kom.pl – 145 zł z bezpłatnym odbiorem osobistym w salonach tej sieci.

Możecie też zdecydować się na elektromarkety – w Euro.com.plMediamarkt.pl oraz Oleole.pl zapłacicie 149 zł z darmową dostawą kurierem, a w CDP.pl i Merlin.pl 149,99 zł z bezpłatną dostawą do kiosków Ruchu.

 

Niektóre odnośniki w naszych artykułach to linki afiliacyjne. Klikając na nie, nie ponosisz żadnych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę Redakcji.

Komentarze do "Wolfenstein Youngblood – Przegląd ofert przedpremierowych"

 1. Dostałem tego Wolfa i Control z kartą graficzną i sobie pomyślałem uuu przetestuje kartę na tych grach a potem meh, obie gry jeszcze nawet nie wyszły…

   1. Mi już to w sumie różnicy nie robi, borderlands 3 też kupuje na epic store żeby nie czekać pół roku

    1. I tak pewnie większość promocji czy paczek będzie zawierać kod na epic store niż na steama

    2. to kupie bezposrednio na steami, dla mnie to nie problem. Nie bede wspierać platformy zrobionej na szybko tylko w celu zrobienia syfu. Z drugiej strony Gearbox po raz enty zapomniał że istnieje polska i znowu olał nasz jezyk wiec moze nawet wcale nie kupie.

  1. Jak dobrze pamiętam to w jednym z wywiadów dyrektor kreatywny wspominał, że Youngblood będzie bardziej otwarte i nieliniowe, czyli mały otwarty świat podzielony na sektory tak jak w Prey 2017 czy Dishonored.

 2. Drugi raz nie dam się nabrać. Na zwiastunie Doom, w rzeczywistości skradanka. Plus niesmaczne wpychanie polityki do gry – tutaj pewnie będzie to samo.

  1. Ja rzadko się skradałem 🙂 Trzeba faktycznie potrenować skilla ale satysfakcjonujące to było 🙂 A powiedz mi dlaczego nie można dodać do gry polityki? Gry takie jak CoD czy Hearts of Iron czy Total Wary mają politykę w tle i jakoś się nikt nie burzy… Z kolei wydaję mi się, że na siłę upolityczniłeś tą grę…

   1. Ogólnie w ostatnich latach jest przesyt wciskania polityki w grach. Wydaje mi się, że w przeszłych grach to bardziej przechodziło bo dużo tytułów było pewnym powiewem świeżości, ale średnia wieku graczy rośnie, a co za tym idzie świadomość i chęć chwilowej ucieczki od realnych spraw.
    Wielu ludzi grających w takie strzelanki, nastawione na rozpierduchę chce się po prostu dobrze bawić, a nie otrzymywać jawne odniesienia z dzisiejszych „problemów” pierwszego świata.

    1. www youtube com watch?v=e9O3042Jcds od 13:52

     Na dzień dobry piękne powitanie. Oczywiście nie mogę napisać że jest to rasistowskie, bo nie ma nic złego w wytknięciu przez czarnego koloru skóry białemu. Im się ten rasizm po prostu należał za to niewolnictwo!!1
     Chwilę później BJ musi przekonywać, że nie jest nazistą, w co oczywiście nikt nie wierzy, gdyż jest białym heteroseksualnym mężczyzną. Czyli musi być nazistą. W 14:06 też jest „świetny” tekst.
     W następnej scenie postępowa kobieta bez skrępowania karmi piersią dziecko przy gościu którego nie zna. BJ odwraca wzrok, ale oczywiście nie może nic powiedzieć, bo FEMINIZM. Następnie ta sama postępowa kobieta jedną ręką trzyma dziecko, a drugą pali papieroska. A spróbuj jej w tym przeszkodzić, to padnie ostateczny argument „bo jestem czarna, tak?”.

     Jest to tylko jeden przykład z całej gry. Tego było o wiele więcej.

    2. Ok widzę, że część rzeczy w wyrwanych z kontekstu może tak brzmieć jak mówić. Ale jak weźmiesz całość do kupy to już jest trochę inaczej

     Nie mieszkam w Stanach i w sumie ten tekst z 13:52 nie wiem jak odbierać, ale jak kojarzę w kulturze a dokładniej filmach coś takiego się już pojawiało jak to interpretować sam nie wiem ponieważ nie wiem jak wygląda kultura używania słowa „white” w Stanach – bo tam się dzieje akcja pamiętajmy, wiem że w Polsce to jest coś nowego ale tam to może być normalne.

     Z kolei przekonywanie, że na nie jest nazistą to jest bardzo logiczne tak jak szerzyła trzecia rzesza propagande jak ma wyglądać prawdziwy nazista to można nie wierzyć na początku Blazkowiczowi i tutaj uważam, że to co napisałeś jest na wyrost. Z kolei obrażanie Blazkowicza jako „deviant” to jak się nienawidzi jakiejś grupy oprawców to można używać różnych słów 🙂

     A co do karmiącej kobiety, która karmi dziecko. To jest wojna ta kobieta przeszła dużo i może mieć gdzieś jak karmi i gdzie. A Blazkowicz jest do cholery dżentelmenem. Pamiętasz jak traktował Anie? Czy zawsze musimy coś nadinterpretowywać. Blazkowicz jest kreowany na super gościa a my mu to chcemy odebrać :/

     A co do „bo jestem czarna, tak?” nie mogę znaleźć fragmentu. I ciężko mi się odnieś. Pamiętajmy też w jakich czasach jest ta sytuacja i jak czarni są traktowani byli w tamtym okresie to nawet ten zwrot nie powinien dziwić. Powinno się cieszyć, że gry starają się być zgodne z rzeczywistością, którą opisują nawet alternatywną… W Wolfie są nazistowskie symbole a na przykład w CoDzie i BFie nie ma… Uważam, że chcą ludzie ten tytuł zhańbić na siłę…

    3. A nie lepiej pograć w dobrą strzelankę i mieć w D próby smażenia opon mózgowych czy to i tamto jest poprawne politycznie?

    1. Rozumiem Twoje podejście, ale lubię mieć pudełka i w nich płyty. Jak jeszcze byłaby zawartość gry na niej to byłoby super. W razie czego jak padnie berhesda launcher to przynajmniej bez patchów odpalę grę 😛

    2. Tyle że ta płyta jest bez sensu. Raz że koszt dla wydawcy a dwa – na płycie będzie niezałatana wersja. Wątpię by wydawali patche poza launcherami (Steam, Bethnet etc) i autoaktualizacjami.

    3. Zgadzam się ale zawsze to jest możliwość odpalenia gry bez patch vs brak gry 🙂 Wiem również to koszt dla wydawcy ale wszystkie firmy prócz GoG-a zabierają mi te gry i mówią, że ja wykupuje licencje, a tak to przynajmniej mam płytę z zawartością gry i czuję, że coś posiadam 🙂

 3. Tak czytam tego newsa i się zastanawiam „przecież ja miesiąc temu dostałem w pracy klucz do tej gry”. Aż sciągnąłem ten przebrzydły Bethesda Launcher i faktycznie, grę mam, ale jako „zakupioną w przedsprzedaży”. Hm, dobrze wiedzieć, to sobie pogram za tydzień.

   1. Musieliśmy kupić ostatnio RTX do testów, no i okazało się, że dawali gratis właśnie ten tytuł. Do procesora i jakiegośtam GTX dostałem też RE2 i DMC5. A że w firmie takich gier nie potrzebujemy, to mogłem sobie zabrać 🙂

  1. Czyli Tomb Raider, Horizon Zero Dawn itp podobne nie zagrasz bo są tam kobiety? Jakaś awersja do kobiet, a przecież to piękne istoty 🙂 A po drugie śledziłeś fabułę w nowych Wolfach? 🙂

   1. Oczywiście że gram i skończyłem te tytuły, są super.. Chodzi o gry w których od początku serii głównymi postaciami byli mężczyźni, a na siłę zmienia się na kobiety bo taka jest ostatnio „moda”. To samo w filmografii Ghost busters, seria Ocean’s, faceci w czerni etc. swoją drogą same boxoffice’owe klapy. Jak się tego nie widzi to albo jest się ślepym lub po prosty 10-20 letnim szczawiem który ma już sieczkę propagandową w głowie. siła kobiet! a i LGBT RTV AGD!

    1. Teraz już rozumiem, że Blazkowiczowi mogły się tylko urodzić chłopcy według Ciebie? A to nie jest tak, że mamy 50% szans na to że będzie to dziewczynka bądź chłopiec (z tego co pamiętam to nawet większe prawdopodobieństwo jest większe co do dziewczynki) Tym bardziej lepiej, że to są dziewczynki, bo jak wiadomo ojciec będzie chciał bronić dziewczynek za wszelką cenę, a Blazkowicz przy tym powyrywa wszystkich co będą je krzywdzić wszystkie wnętrzności. A do tego będzie prągnął tego, żeby one lepiej robiły rozwałkę niż on. I tą rozwałkę mam nadzieję zobaczymy w YoungBlood 🙂

     Proszę piszesz o tym, że ludzie są ślepi ale tutaj przechylasz szalę w drugą stronę i szukasz problemu tam gdzie nie istnieje. Jak masz córkę bądź w Twojej rodzinie ktoś bliski ma córę to powinieneś zrozumieć ten zabieg fabularny.

    2. W tym momencie przesadzasz w drugą strone – nie mozna dać kobiety do znanej serii bo LGBT AA POPRAWNOŚĆPOLITYCZNA, GEJE UUU

 4. Mam klucz na Bethesda Launcher’a do pchnięcia za 85 peelenów albo na wymianę

 5. ciekawe czy uporali się z poprawną obsługą dźwięku z poprzedniej części. ten kto próbował grać na słuchawkach bluetooth wie o czym mówie 🙂 nie dało się grać. a że niestety ja używam TYLKO słuchawek bt to nie pograłem w poprzednią część. olbrzymi wątek jest na steamie jakby kogoś to interesowało. kiepsko, bo support to olał.

  1. Będę musiał to sprawdzić. Ja z kolei miałem problem z driverami Nvidii i freezami w grze :/ Mam nadzieję, że w tej części to poprawiają i nie będę musiał szukać odpowiednich sterowników. Chyba, że to wina Nvidii i ona się z tym uporała.